Dizi Moda, Medcezir

Medcezir 21.Bölüm Kıyafetleri

Medcezir 21. Bölümü ile ekranlarda yayınlanırken, Dizimagazin ekibi olarak bileti aylar evvel alınmış olan bir oyunda olacağız. Neden yeni kıyafetleri yayınlamıyorlar ya da neden yorumum hâlâ onaylanmadı diye merak etmeyin, Cuma akşamı geceyarısından önce, yani balkabağına dönüşmeden yine işimizin başında olacağız.

Dizimagazin’e yorumlarınızla sağlamış olduğunuz destek üzerine,  yazar olarak da bizimle beraber olabileceğinizi düşündük.  Siz bloğunuzda yazın, biz yayınlayalım! Yazar olarak destek vermek isterseniz [email protected] adresine maillerinizi bekleriz.

Mira – Yeşil Bluz ve Etek

Medcezir - Mira - Yeşil Bluz ve Etek
Medcezir – Mira – Yeşil Bluz ve Etek

Mira’nın yeşil bluz ve eteği Max&Co marka. İnternet satışı olmayan ürünleri, Türkiye mağazalarından sorabilirsiniz. Mira’nin yeşil, taşlı bluzunu daha yakından incelemek için tıklayın!

Mira’nın geometrik desenli eteğini daha yakından incelemek için tıklayın!

Mira – Gri Ceket

Mira’nın gri ceketinin çok merak edileceğini tahmin ediyoruz. Biliyorsunuz görsellerine ulaşamadığımız ürünleri  – birebir tasarımcı ve ya markadan açıklama gelmedikçe – kesin bilgi olarak paylaşmamaya özen gösteriyoruz. Mira’nın ceketi için de aradığımız görseli bulamamakla birlikte Armani olduğunu söyleyebiliriz.

Medcezir Mira Kıyafetleri - Gri Ceket
Medcezir Mira Kıyafetleri – Gri Ceket

Eylül – Şal Desenli Hırka

Eylül’ün yeşil renkli hırkası İpekyol marka. Fiyatı 199.00 TL olan hırkayı satın almak için tıklayın!

Medcezir - Eylül Kıyafetleri - Yeşil Hırka
Medcezir – Eylül Kıyafetleri – Yeşil Hırka

Mert – Hırka

Mert,  sıkça Scotch & Soda marka kıyafet tercihleri ile karşımıza çıkıyor. Mert’in hırka tercihi de Scotch & Soda’dan.

Medcezir - Mert Kıyafetleri - Scotch & Soda
Medcezir – Mert Kıyafetleri – Scotch & Soda

 Mira – Siyah Mont – Püsküllü Çanta – Çizgili Atkı

Mira’nın yani Serenay Sarıkaya’nın bu bölümde giydiği siyah montu, siyah püsküllü çantası H&M. Markanın sitesinde görseller yer almadığı için sizlerle paylaşamıyoruz. Mira’nın atkısının bilgisi ise İrem’den geldi. Kendisine teşekkür ederek paylaşıyoruz; Mira’nın atkısı BCBG Max Azria. Ürünü daha yakından incelemek için tıklayın!

Medcezir Mira - Serenay Sarıkaya - Kıyafetleri
Medcezir Mira – Serenay Sarıkaya – Kıyafetleri

 Mira – Sweatshirt

İrem’in katkılarıyla paylaşıyoruz. Mira ( Serenay Sarıkaya ) sweatshirt, Hakan Yıldırım’ın yeni marka yüzü Section Mode Unique.

Medcezir Mira - Serenay Sarıkaya - Kıyafetleri
Medcezir Mira – Serenay Sarıkaya – Kıyafetleri

Eylül – Renkli Ceket

Eylül’ün okul sahnesinde giydiği ceket Twist marka. Şuan online satışı olan ceketi satın almak için tıklayın!

Medcezir Eylül Ceketi - 21. Bölüm Kıyafetleri
Medcezir Eylül Ceketi – 21. Bölüm Kıyafetleri

Yaman – Mavi Kot Gömlek

Yorumlarınızda, neden Yaman kıyafetleri paylaşmadınız diye bize sitem etmişsiniz; ama gerçekten erkek kıyafetleri açısından zor bir bölüm oldu. Artık biliyorsunuz; çok merak edilen ve hiçbir yerde paylaşılmayan kıyafetleri ( elbette sizlerin destekleriyle ) burada paylaşıyoruz. Yaman’ın ve Mert’in çantasını sitemize yorum bırakan arkadaşlarımız sayesinde ilk burada paylaşmış ve sonrasında aynı linklerle başka sitelerde paylaşıldığını görmüştük. Bu nedenle desteğimiz bizim için çok ama çok önemli.

Yaman’ın mavi gömleği ile ilgili birkaç yorumda H&M olduğu paylaşılmış ( sitemize yorum bırakan Can, Yılmaz ve Kaya’ya teşekkür ederiz ). İncelediğimizde, çok benzer modellerin yer aldığını ama detaylar açısından aynı olmadığını gördük. Yaman’ın mavi kot gömleğini beğenmiş olanlar fiyat açısından da uygun olan H&M tercihi yapabilirler ama Yaman’ın mavi kot gömleği G-star markaydı.

Gömleğin birebir aynı görseline ulaşamadık ama gömleğin G-Star olduğunu bize kanıtlayan, cep bölümünde yer alan etiketi ve sitelerinde yer alan çok benzer gömleği oldu. Sitemize yorum bırakan Kamil Gorbaçov ve Sadık‘a paylaşımı için teşekkür ediyoruz. Dilerseniz inceleyebilirsiniz.

Medcezir Yaman Mavi Kot Gömleği
Medcezir Yaman Mavi Kot Gömleği

 Mira – Güneş Gözlüğü

Sizin sayesinde ilkleri paylaşıyoruz derken ne kadar doğru bir ifade kullandığımızı Bahar bize göstermiş oldu. Oldukça fazla soru alan Mira’nin 21. bölüm son sahnede taktığı güneş gözlüğünün marka bilgisi Bahar’dan geldi. Mira’nın güneş gözlüğü Miu Miu. Herkesin huzurunda teşekkür ederiz Bahar.

Bahar, gözlüğün birebir aynı olduğunu iletti. Bahar’ın saatlerce araştırarak bulduğu ve bizimle paylaştığı gözlüğü incelemek için tıklayın!

Medcezir Mira - Güneş Gözlüğü Miu Miu
Medcezir Mira – Güneş Gözlüğü Miu Miu

 Sude – Beyaz Dantel Elbise

Dilara’nın, yorumlardan da göreceğiniz üzere ilk paylaştığı bilgi, Sude’nin giymiş olduğu dantel detaylı elbise oldu. Bluz değil miydi o demeyin; biz de öyle sanmıştık 🙂 Fırsat bulamadığımız için hemen yazımıza ekleyemedik.

Bilgideki düzeltme için Özlem’e çok teşekkür ediyoruz. Elbise, İpekyol marka. Satın almak için tıklayın!

Medcezir Sude Beyaz Dantel Elbise
Medcezir Sude Beyaz Dantel Elbise

 Yaman – Sweatshirt

Yaman’ın sweatshirt’ü için H&M, Mudo ve Topmen olduğunu yönünde yorumlar aldık. Bu hafta sponsorlar arasında ismi geçen Mudo yani Selim’in paylaştığı link, doğru olmalı diyoruz.

Gelen yorumların linklerini sizinle ayrı ayrı paylaşıyor ve kararı size bırakıyoruz.

Selim’in paylaştığı link Mudo’dan geldi. Satın almak için tıklayın!

Çok fazla yorum geldiği için karıştırıyor olabiliriz ama H&M linki de Yılmaz’dan gelmişti. Satın almak için tıklayın!

Topmen ürün linki ise Sadık’dan geldi. Aynı rengi olmamakla birlikte incelemek için tıklayın!

Medcezir Yaman Kıyafetleri - Sweatshirt
Medcezir Yaman Kıyafetleri – Sweatshirt

Yaman ve Mira’nın Gittiği Spor Salonu

Sadece kıyafetleri değil merak edilen farklı şeylere de burada yer vermeye çalışıyoruz. Yaman’ın çalıştığı ve Mira’nin pilates yaptığı spor salonu, Çekmeköy Mayadrom Sports Center. Merak eden ve gitmek isteyenlere bilgi olarak paylaşmak istedik.

 Mira – Sweatshirt

Mira’nın giydiği sweatshirt, ( yine İrem’in paylaştığı bilgi ile ) son bölümlerde adını sıkça duyduğumuz Section Mode Unique marka. Mira”nın küpelerinde ise bize Buse yardımcı oldu. Bu şirin küpeler Cem Lokmanhekim. Satın almak çin tıklayın!

Medcezir Mira Kıyafetleri
Medcezir Mira Kıyafetleri

Yaman – Botu ve Spor Ayakkabı

Yaman’ın botları her bölüm sorulan ve bir türlü net cevaplar veremediğimiz sorular arasında. Bu bölümde Yaman, iki farklı ayakkabı ile karşımıza çıktı ve sanki bize ” bulamazsınız ki, bulamazsınız ki”  der gibi yakın plan çekimler yapıldı. Okuyucularımızdan Furkan, Yaman’ın ekmek almaya giderken giydiği spor ayakkabının Puma olduğunu iletmiş. Açıkçası sponsor listesinde yer alan Puma, bize de oldukça yakın geliyor. Paylaştığımız görselde de P harfi gözden kaçmıyor ama aynı görsele henüz ulaşamadık.

Yaman - Spor Ayakkabı
Yaman – Spor Ayakkabı

Yaman’ın botları ile ilgili ise şuana kadar kesin bir bilgiye ulaşamadık. Aynı anda sizden 70-80 yorum aldığımız için belki atlamış olabiliriz. Bulmuş olan arkadaşlarımız varsa tekrar paylaşırsa seviniriz.

( Yaman’ın botları bulundu öğrenmek için tıklayın! )

Medcezir Yaman Botları
Medcezir Yaman Botları

Mert ve Yaman Spor Kıyafetleri

Takipçilerimizden Furkan, Yaman ve Mert’in spor kıyafetlerini bizlerle paylaştı.

Mert’in spor salonunda giymiş olduğu tişört Topmen marka.

Medcezir Mert - Tişört Topmen
Medcezir Mert – Tişört Topmen

Yaman’ın tişört tercihi de Topmen’den. Furkan’ın diğer paylaşımlarına yorumundan ulaşabilirsiniz.

Medcezir Yaman - Spor Kıyafetler
Medcezir Yaman – Spor Kıyafetler

 Mira – Deri Ceket

Kadir Karataş’ın bizimle paylaştığı linkler üzerine yazımızda yer veriyoruz. Mira’nın deri ceketi Superdry marka. Yakından incelemek için tıklayın!

Medcezir Mira Deri Ceketi - Superdry
Medcezir Mira Deri Ceketi – Superdry

Selim – Yelek – Ceket – Atkı

Medcezir 21. bölümde Selim’in de kıyafetleri çok fazla merak edilmişti. Kadir Karataş’a teşekkür ederek paylaşıyoruz; Selim’in krem ceketi, lacivert yeleği ve kıyafetini tamamlayan atkısı, Faruk Karataşlı imzası taşıyor.

Medcezir - Selim Kıyafetleri
Medcezir – Selim Kıyafetleri

Kadir Karataş 21. bölümde Orkun’un lacivert kabanını, Ender’in elbisesini ve Sedef’in siyah deri montunu yorumlarda bizimle paylaştı. Merak ediyorsanız yorumlardan takip edebilirsiniz.

Eylül – Kıyafetleri

Eylül’ün son bölümde giydiği kabanı çok merak edilmekle birlikte marka bilgisine henüz ulaşılamadı. Takipçilerimizden Zeynep, aynı sahnede Eylül’ün taktiği gri çantanın H&M olduğunu bizimle paylaşmış. Kendisine teşekkür ediyoruz. Çantayı satın almak için tıklayın!

Medcezir Eylül Kıyafetleri
Medcezir Eylül Kıyafetleri

Takipçilerimizden İrem, Eylül’ün okulda taktığı çantayı ve kırmızı hırkası ile kullandığı broşun bilgilerini bizimle paylaşmış. Eylül’ün okulda kullandığı çantayı satın almak için tıklayın!  Aynı şekilde Eda‘da Eylül’ün Yaman’ın evinde taktığı küpeleri paylaşmış. Eylül’ün küpeleri için tıklayın!

İrem ve Eda’nın paylaşımlarına yorumlardan ulaşabilirsiniz.

Sitemize yorum bırakan, paylaşımlarını yazımıza ekleyebildiğimiz ya da ekleyemediğimiz herkese çok teşekkür ediyoruz.

MEDCEZİR 22. BÖLÜM KIYAFETLERİ İÇİN TIKLAYIN!

348 thoughts on “Medcezir 21.Bölüm Kıyafetleri

  1. Ya allah aşkına botların markasını İNCİ dediniz inci olan bütün markalara girdim hiç birinde yok herşeyi yapıyosunuz bi buna mı açıklık getiremıyosunuz. Dizi Magazin bi iş yapıyosanız madem kımseyı geri çevirmeyin bulun şu markayı sizde rahatlayın bizde. İyi günler.

   1. 2 dakika göz attım hemen buldum,botların markası Lee Cooper 🙂

  2. bu bölümde hasan’ı polis çevirdiğinde arabadan Orkun ile indiler.Orkun’un üstündeki kabanın markası nedir?

 1. Yamanın son bölümdeki botunu öğrenebildiğiniz mi acaba?

 2. Kiyafetlerini paylastiginiz sahneler henuz yayinlanmadi siz nerden gordunuz ?

 3. Miranin lacivert sweatshirt u section mode unique hakan yildirim tasarimi

 4. Merhaba 21 bolumundeki Yamanin botlarinin markasi ve nereden alabilirim ? Lutfen, saygilar 🙂

  1. Sibel, ah o Yaman’ın botları 🙂 Medcezir’in ilk bölümlerinden itibaren Yaman’ın botlarını araştırıyoruz. Umarız bulacağız.

    1. Rojat çok benziyor ama Yaman’ın botlarının her iki yanında da fermuar vardı. Teşekkür ederiz paylaşımın için.

 5. Mira’nın bu bölümde de boynunda olan ve geçen bölümdede boynunda olan pembe el biçimindeki kolyesinin markası ne acaba?

 6. Miranin gri ceketi sanirim armani son sahnede miranin gozlugu ne marka acabaaa

 7. Eylül’ün pembe kabanının markasını da paylaşabilir misiniz?

  1. Merhaba Duygu, yeni bulduğumuz kıyafetleri yazımıza eklemeye devam edeceğiz. Umarım sorduğun ürünü de bulacağız.

   1. Ne olur bulalım o kabanı ne olur:) pamuk şeker gibiydi çok şirin:) almam lazıımm

 8. Merhabalar,
  Scotch & soda markaya ulaşmaya çalışıyorum. Fakat Türkiye’de bulamadım nerede mağazası var yardımcı olurmusunuz.

  Teşekkürler.

  1. Palladiumda scotch soda magazasi var ve buyaka avm de &style markasi var ama palladiumdaki scotch soda da medcezir kitafetlerinin hepsi var 🙂

 9. Yamanin kot gomlegi h&m aklinizda bulunsun beyaz dugmelerinden tanidim:)

 10. Miranın tatile giderlerken giydigi kot pantolonun markası ne acaba? Teşekkürler

 11. Merhaba,
  Mert’in spor salonunda giydigi mayosu bulabilirmisiniz?

  Tesekkürler

 12. Merhabalar,
  Reyhan Arsen’in yeşil küperlerinin markasını paylaşabilir misiniz?

  Teşekkürler..

 13. merhaba bu bölümde miranin tatile giderken taktigi gözlügün markasi nedir?
  ve eylülün yamanlarin evinde giydigi kirmizi hirka hangi marka?
  ve son olarak eylülün mayosu hangi marka

  kolay gelsin 😀 simdiden tesekkürler

 14. Yaman’ın kulüpte portakal suyu sıkarken Miranın giydiği siyah kazak Section Mode Unique by Hakan Yıldırım.

 15. Yamanin evden okula sinava giderken kot gomleginin ustune giydigi gri yakasi uzun sweatshirt in markasi nedir bulabilr misiniz ????

 16. Merhaba, 21.bölümündeki yamanın giydiği hırkanın markası nedir ?

 17. Miranın son uludağa gitme sahnesinde giydigi kot hangi marka acaba ve bir de miranın deri gri ceketi Armani marka diye biliyorum

 18. Merhaba.
  Yaptiginiz bu is gercekten cok zahmetli. Bilgilendirmeler icin tesekkur ederim.

  Ben son bolumde, son sahnede (cocuklar tatile giderken) Mira’nin gozluk markasini merak ettim.

  Kolay gelsin.

  1. Hande, geç cevap yazıyoruz kusura bakma. Teşekkür ederiz güzel yorumun için. Gözlük bilgisini yazımızda paylaştık.

 19. Mira’nin tozludere sahnesinde taktigi pembe kupelerin markasi nedir? Sanirim uzerindeki sweatshirt de Scotch&Soda ya aitti.

 20. Bir de bu bolum Mira’nin kullandigi beyaz laptop in markasi nedir?

 21. Miranın Ayman’ların evinde giydiği kazağın markasını alabilirmiyim…:):):)

 22. miranın son bölümde gri ceketle beraber giydiği gri botalrı benden başka merak eden yokmuuuu

 23. Miranın son sahnede yamana sarılırken giydiği beyaz deri ceketin markasını öğrenebilir miyim?? Tesekkür ederim 🙂

 24. SLM 21 BÖLÜMDE YAMAN GİTAR ÇALARKENKİ GÖMLEGİ HANGİ MARKA ÖGRENE BİLİRMİYİM???

 25. Merhabalar orkunun giydigi kaban cok guzelmis markasini ogrenebilirmiyim

 26. Mertin siyah ceket tarzında montu tommy hiilfiger aynısı bende var ordan anladım.

 27. merhaba miranın son sahnede tatile çıkarken taktığı gözlüğün markası nedir acaba?

  1. mavi olanlar degil mi? ben de arastiriyorum ama henuz bulamadim,,,

 28. Orkunun polislere kimlik gösterirken bitane kaşesi vardı o ne marka acaba

   1. ürünün satış sayfası elinizde mevcutsa paylaşabilir misiniz? ben bulamadım da

 29. mehaba,miranin son sahnede siah botlari ve gozlugu hangi marka? tesekkurler

 30. Miranın yamanın evine gittigi kazak hangi marka acaba üstünde pembe baskı olan

 31. Yaman’ın gömleği G-Star Raw marka. Aynı gömlek bende de var.

  1. Nereden aldin gonlegi lutfen soylermisin ? Ve hangi gomlek gitar calarkenki mi ?

 32. Yamanın bölüm başında giydiği spor ayakkabının markası nedir acaba, teşekkürler 🙂

  1. yamanın gömleği g star marka evet ama onda cep vardı bunda yok 🙂 benzeri bende bakmıştım

   1. Evet, aynı görselini bulamadık ve yazımızda belirttik ama G-star olduğuna emin olduğumuz için paylaştık. Yaman’ın giydiği gömlekte cep bölümünde yer alan etiketin aynısı başka gömlekler gördük G-star’a ait.

 33. Ve mavi elbisesiyle kombinlediği mavi küpeleride Cem Lokmanhekim yine.

 34. merhabalar , yamanın ekmek almaya giderken giydiği spor ayakkabı puma , miranın son sahnede evden cıkarkenki pantolunu ise levi’s dir 🙂

 35. Merhaba ;
  Yaman’ın kot gömleğini ben de bekliyorum.

  Bu arada o bot bence yüksek ihtimal GStar Raw.
  Tabi bu sadece bir tahmin ama tarz inanılmaz benziyor.Bir araştırın derim…

  Kolay gelsin.

 36. ADMİN BU BÖLÜM YAMANIN BOTLARI ULAŞABİLİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM

 37. Yamanın 21.bölümün başında okula giderken giydiği bot çok dikkatimi çekti eğer mümkünse markasını öğrenebilirmiyim

 38. dizimagazin ekibi bulmakta biraz zorluk çekiyorsunuz iki bölümdür 🙂 ma yine de iyiki varsınız 🙂

   1. evettt 🙂 sizin ne kadar çalıştığınızı biliyoruz hepsini bulmanın da ne kadar zor olabileceğini tahmin ediyorum ama yamanın bu bölümde giydiği sweatshirt merak ediyorum gömlek g star marka bunu biliyorum mert’in 20.bölümdeki hırkası ve gömleği bu bölümdeki montu merak ediliyor lütfen 🙂

    1. Açıkçası sayenizde daha iddialı hale gelip; burada sizden gelen paylaşımlar ile hiçbir yerde yazılmayan ve bulunmayan ürünleri bulup paylaştığımızı söyleyebiliyoruz. Getirmiş olduğun yorum bizi olumlu yönde etkiledi çünkü öyle olmadığını göstermek için daha fazla çalışmamız gerektiğini düşündük 🙂 Son bölümde giymiş olduğu sweatshirt Topmen ve H&M olarak düşündük ama henüz aynı görsellere ulaşamadığımız için kesin bir bilgi ışığında paylaşamıyoruz. Sorduklarını bulup dönmeyi diliyor ama söz de veremiyoruz 🙂 Teşekkür ederiz.

 39. merhaba Mira nın tatile giderken taktıgı gözlüğün markası nedir acaba

 40. Miranın bu bölümde giydiği önü pembe desenli arkası beyaz sweatshirt Section Mode Unique markasına aittir.

  Enderin yemeğe gideceği akşam selimle konuşurken giydiği elbise Machka markasına aittir linkide aşağıdadır.

  http://www.machka.com.tr/elbise/yakasi-payetli-elbise_828_24208

  Sedefin bu bölümde yeni lokantayı babasına gösterirken giydiği deri ceket ise Candan Uygun tasarımıdır.

  1. Yazı çok uzun olduğu için tüm kıyafetlere yer veremedik İrem ama aramalarda yorumlar da çıkıyor. Paylaşımlarınla zenginlik kattın. Teşekkürler tekrar.

 41. mertin giydiği baklava desenli siyah montun markası nedir? bilgilendirirseniz sevinirim.

 42. Merhaba, ben bi kac tane kıyafet biliyorum ama bu kıyafetleri dizi oyuncularının üstündeyken olan fotoğrafını size nasıl atabilirim ?

 43. miranın son bölümde okulda giyindiği arkası beyaz kazak hangi marka

 44. Artık Yamanın kıyafetlerinin koyulmasını istiyoruz sitenize…..

 45. Yaman nin botu ve bolumun basinda yaman yatarken giydigi mavi hirka simdiden teşekkür ederim

 46. merhaba . miranın okula yamanı görmeye geldıgı sahnedekı bilekligi ne marka acaba ?

 47. ENDER İN PARLEMENT MAVİ ELBİSESİ BCBG… KÜPELERİ LOKMAN HEKİM…. SUDE NİN MUHTEŞEM ELBİSESİ İPEKYOL… MİRA NIN PORTAKAL SUYU SAHNESİNDEKİ TAŞLI BİLEKLİĞİ PİNAMODA….

  1. Özlem, sanırız Tuğba bize kızmakta haklıymış. Bir çok yorumu gözden kaçırmışız. Teşekkür ederiz paylaşımın için. Yazımıza ekleyememiş olsak bile aramalarda yorumlarınız çıkıyor.

 48. Öncelikle kolay gelsin :)) yamanın bölümün başlarında giydiği bacıklı ve cırt cırtlı bi botu var 😀 onun markası ne (bulursak yazımıza ekleyeceğiz) yazmayın lütfen :)))

 49. Mira’nın okula giydiği orkunla konuştuğu sırada ayağında olan botlar SAINTLAURENT BOOTS….

 50. abicim şu yamanın kıyafetlerini yüklemeyi düşünüyomusunuz

 51. merhaba bu yamanın botu efsane oldu 😀 cırtcırtlı bot tu ve ben bulamadım kafayı yemek uzereyım artık sete gıdıp ayakkabısını sorucam marka nedır dıye 😀 lutfen bı bakın

 52. Selim Serez’in balıkçı sahnesinde giydiği montun markasını öğrenebilirmiyim? Kolay gelsin.

 53. Selim Serezin sahil kenarında balıkçının orda durduğu zaman ki üstündeki montla boynundaki fuların markasını bulursanız çok sevinirim 🙂

 54. miranin son sahne (tatile giderken )gozlugu hangi marka bilen varmi

 55. Yamanin giydigi kot gomlek h&m cok eminim hatta o beyaz citcirli dugmelere ozellikle dikkat etmistim diger model gomleklerede marka ayni dugmeleri koymus

 56. Benim bu bölümde miranın zincirli yüzüğü dikkatimi çok çekti. Üzerinde farklı renkli üç tane taş bulynuyordu. Onu nereden bulabilirim acaba?

 57. Merhaba Ahmet schotch&soda mağzasını aradığını söylemişsin. Anladığım kadarıyla pek şubesi yok ama Nişantaşında (İstanbul) City’s alış veriş merkezinin karşı sırasında bulabilirsin.

 58. meraba,yamanin jean gomleginin markasini soylermisiniz,tesekkurler

 59. Yaman nin bolum basinda yatakta giydigi mavi hirka ve botlari simdiden teşekkür ederim

 60. Merhaba…Dizi bittiğinden bu yana rahat 10 saat internette vakit geçirip Miranın son sahnedeki gözlüklerini bulmaya çalıştım ama hala bir sonuç alamadım 🙁 LÜtfen ama lütfen gözlüklerin markasııııı 🙁

 61. MEREBA DİİDE EYLÜLÜN VE MİRA NIN TELEFONLARININ MARKALARINI ÖĞRENEBİLİRMİYİMM LÜTFENN YALVARIRIMM

 62. Mira nın 21.bölüm sonunda taktığı güneş gözlüğünün markası nedir !

 63. Selimin yeleği atkısı ve son sahnedeki kazagını söyleyebilirmisiniz

   1. Asıl harika sizsiniz 🙂 Mail de attım görselleri 🙂 Kolay gelsin :*

 64. Büşra telefonların hepsi samsung note 3 yalvarmana gerek yok

 65. merhabalar eylülün kirmizi mayosu hangi marka dünden beri ariyorum bulamadim mayosunda markasi görünüyor yildiz var.

  1. Sözümüz olsun Semih 🙂 Bu sweat için çok fazla benzer görsel paylaşıldı. Tek tek sizden gelen linkleri isimlerinizle paylaşacağız. 🙂

 66. Gözlük birebir sayın editörüm 🙂 Hiçbir fark yok…Miranın taktığı da altın detaylı orjinali gibi 🙂 Görsellerdeki ton farkından kaynaklanıyor 🙂 Takipçilerinizin kafasında soru işareti olmasın diye belirtmek istedim 🙂

 67. Bu Bölümde Yamanın Okula Giderken Giydiği Deri Ayakkabının Markası Ne Acaba (Supraya Benziyor)

 68. şuan bi tek yamanın açık mavi sweatshirt kaldı ve size mail olarak da görselini attğım yamanın efsane botları 🙂

  1. Açık mavi sweatshirt olarak yazıda paylaştığımızdan bahsetmiyor musun Mert? Botlardan umudumuzu kaybetmedik 🙂

   1. hayır gömleğin üstüne giydiği sabah okula giderken ki olanda bahsediyorum paylaşılan sabah kalkarken giydiği 🙂 ve resimdeki botu inci cevahir şubesine mail attım bize ait değil dediler 🙂

    1. Tamam, kontrol edelim. Evet, son bölümde giymiş olduğu bağcıklı botların İnci olduğunu düşünmüyoruz biz de. Sponsor listesinde yer almayan bir marka olursa şaşırmayacağız.

     1. bende şaşırmam jack&jones da yoktu listede ama çantası o çıktı bunun gibi örnekler var 🙂

  1. Son iki bölümdür giymiş olduğu deri ceketi soruyorsunuz sanırız. Beymen Club olduğu bilgisini almıştık ama birebir görsele ulaşamadığımız için emin olup yazımızda yer vermedik.

 69. Yamanın botları ile ilgili bi araştırıp kesin bişey yazarsaniz çok mutlu olucam. Kafayı yicem aramaktan ama yok yok yok. Bulana bir çift de alıp ben göndericem 🙂

  1. Furkan, bizi link bombardımanına tutmuşsun:) Çok teşekkür ederiz. Tek tek inceleyerek en kısa zamanda yazımıza ekliyor olacağız. İyi ki varsınız.

   1. sabah okula giydiği jeans mavi oldugu kesin ve net 🙂 kemer takma yerinde siyah yazıyla MAVİ AMERİKA yazıyor. aynı kot bendede var ve cok benziyorlar .

 70. Miranin yamanlara yemege gittiginde kirmizi kupesinin yaninda taktigi bi kupe vardi??

 71. Merhaba, mail adresinizi denedim ama yapamadım bilgisayarımdan kaynaklanıyor sanırsam hata veriyor isterseniz ben size elbisenin markasını atıyım kacıncı dakikada giydiğini yazayım. 🙂

   1. Benim sorduğum pamuk şeker gibi pembe kabanı soruyor sanırım. Henüz haber çıkmadı:(

    1. Teşekkürler Duygu, fazla sayıda yorum cevaplayınca karıştırabiliyoruz. Biz de çok beğenmiştik o kabanı. Bulmayı umuyoruz.

  1. “Aynısı kaynımda var” Cem Yılmaz’ı hatırladık Kadir:) Şuan İntikam dizi kıyafetlerini toparlıyoruz. Göndermiş olduklarını yazımıza daha sonra ekleyeceğiz. Çok teşekkür ederiz paylaşımların için.

 72. Sedefin siyah deri montu candan uygun tasarımı kesinlikle eminim 🙂 Yayınlandığı dakika 15:30-17:53 hmm bu arada orkunun lacivert montunun yayınlandığı dakikayı unutmustum o da 10:05-10:59 🙂

 73. Selimin balıkçıyla konuşurken olan sahnede giydiği lacivert yelek yine ferruh karakaşlı tasarımı kesinlikle eminim 🙂 görselinin olmamasının nedeni online satışının olmadığından dolayı 🙂 Yayınlandığı dakikalar 51:08-53:08 🙂

 74. Selimin balıkçıyla konuştuğu sahnedeki atkının markası nedir acaba?

 75. miranın gözlügünü nasıl satın alabilirim. tesekkür ederim

 76. gözlügün sitei verilmis ama yabancı site. Türkiyede satan bir magaza varmı? yardımcı olursanız cok ama cok tesekkür ederim.

 77. Mira’nın Yaman’ın evinde ellerini yıkarken ki sahnede taktığı şahmeranın markasını öğrenebilir miyim?

 78. Ben Bursa da yasıyorum. Size cok zahmet olacak ama hangi alısveriş merkezi oldugunu veya satıldıgı yerin telefonu varsa yazarmısınız lütfen

  1. Bursa’da Miu Miu mağazası var mı bilmiyoruz Mine. Belki buradan bilgi sahibi olan bir arkadaşımız yardımcı olabilir.

   1. Bursa da maalesaf yok. Belki İstanbul da bilgisi olan bir arkadaşın yardımını bekliyorum

    1. Bursada Göz Grup mağazalarından bulabilirsin Minecim 🙂

     1. Bahar cıgım sitesinde görünüyor ama yok. Telefon ettim ama bu zamana kadar bu markayı satmadıklarını söylediler. Ben bu gözlüge sahip olamayacıgım galiba yine cok tesekkür ederim.

   1. Peki, aslında sizin kurduğunuz blogda yayınlayabilsem daha hevesli bi şekilde daha çok paylasım arardım ama bilgisayarımdan kaynaklanıyor galiba tıklayınca hata veriyor 🙁

 79. arkadaşlar mertin 21.bölüm giydiği baklava desenli lacivert montun markasını bilen varmı acaba ?

   1. evet hm linkini gördüm baktım o değil. Aslında çok model var öle ama inceledim birerbir aynısı deil baya farklı bir mıdel. bende araştırıyorm tommye falanda baktım bulamadım hatta barbour da baktım bulamadım 🙂

 80. Benim bu bölümde miranın zincirli yüzüğü dikkatimi çok çekti. Üzerinde farklı renkli üç tane taş bulynuyordu. Onu nereden bulabilirim acaba?
  Heryerde ardım ama yok kapalıçarşıda flan bulabilirmiyim yoksa yaptırayım mı?

 81. Miranin yemege gittiginde kirmizi kupesinin ustundeki zincirli kupenin nereden oldugunu bilen?

 82. Miranın dağa giderken giydiği jeans, ugg ve deri montu markası

  1. levis marka jean sanırım sarılırken arka cebinde o kırmızı etiket levis a benziyor

 83. miranın son sahnede yamanla sarıldığı zaman üzerindeki jeanin markası ve modeli nedir acaba bilen var mı?

    1. kot olan,hani son bölümde uludağa yola çıkmadan önce sarılıyorlar falan ordakinden bahsetmiştim

 84. Bu bolumle alakasi yok ama miranin isyan sarkisini söylediği bölümdeki soyledigi mekanin adi nedir teşekkürler 🙂

 85. Selam ben yamanın sırt çantasını merak ediyorum nereden alabilirim .
  İZMİRden

 86. Merak ettim, araştırdım ve açıklıyorum! Çağatay Ulusoy’un yani yamanın botları tahmin edildiği gibi inci’ye ait imiş. Fakat stoklarında kalmadığı için internet sitesinden çekmişler. Peki nasıl öğrendim? Mail atarak. Buyrun; http://i.hizliresim.com/eW7z9Y.png

  Kolay gelsin 🙂

   1. bende inciye mail attım bize ait değil dediler bu ürün beni kandırmışlar vayy 🙂

 87. Selimin mavi atkısının markası lütfennn eşime sevgililer günü hediyesi alıcam çok beğendi ve son iki günüm :((

 88. o botları bulun allah aşkına bulun almak istiyorum ölüyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 89. Arkadaşlar 21. Bölümdeki yamanın o siyah ayakkabısı hakkında puma demişsiniz, banada öyle geliyor fakat hiç bi sitede bulamadım ayakkabıyı Nedir bunun markası ya ?

 90. Merhabalar 🙂 ben Fransadan Yaziyorum Simdi Bu botlari almam mumkun degil mi ? 🙁 🙁

 91. Merhaba,
  Mert’in mayosunu bulabildiniz mi?
  Ben Quiksilver ve Billabong markalarinia arastidim ama aynisini bulamadim.

  Tesekkürler
  Kolay gelsin

 92. Hale’nin Mira’nın yanına geldiğinde omzuna taktığı rugan çantanın markası nedir acaba?

 93. Merhaba, yorumlarımı paylaştığınız için çok teşekkür ederim her zaman sizinle olacağım, böyle bir sitede yönetici gibi yorum paylaşabilmem gerçekten çok güzel 🙂 aslında olmak isterdim ama önemli değil 🙂 İYİKİ VARSINIZ..

  1. Teşekkür ederiz Sadık. 22. bölümde Uludağ sahneleri ağırlıkta olursa, bizim de paylaşabileceklerimiz sınırlı kalacak. Bu nedenle 22. bölüm için de yardımlarınızı bekliyoruz.

  1. Lvy, anlık bir hata var oluştu sanırız, görsel açılmadı. İnceleyip gerekli düzeltmeyi yapacağız. Çok teşekkür ederiz 🙂

 94. Ya arkadaşlar miranın son sahnede yamanla sarıldığı dağa giderken giydiği jeani bilen yok mu yaaa :(( lütfen bulalııımmm 🙁

  1. Beymen Club olduğunu tahmin etmekle birlikte elimizde bir görsel olmadığı için kesin bilgi olarak paylaşamıyoruz Mertcan.

 95. Merhaba 21. Bölümde Ender karakterinin bordo elbisesi ile kullandığı bordo küpenin markasını öğrenmek istiyorum.

 96. Merhabalar,

  Emekleriniz için kendi adıma teşekkür ederim.
  Bu bölümde Miranın taktığı üç renkli şahmeranın markasını bulabildiniz mi acaba?
  Bendis, Twist mi diye araştırdım ama ne yazıkki değiller.
  Szi biliyorsanız paylaşabilir misiniz?
  Şimdiden teşekkürler.
  Sevgiler

  1. Merhaba Gzm, sorduğun ürün Bendis değil dediğin gibi. Cem Lokmanhekim olabileceğini düşünüp inceledik ama ne yazık ki aynı ürünü bulamadık.Belki buradan yardımcı olabilecek arkadaşlarımız olur. İlgine biz teşekkür ederiz.

 97. merhaba yamanın 20 ve 21.bölümdeki deri montunun markası lee Cooper markaymış ama şu anda sitesi yenileniyor o yüzden link bulamadım bende twitter da lee Cooper medcezir diye yazdım orda mertle yamanın lee Cooper den giydikleri kıyafetler gösteriliyordu yamanın deri montuda lee Cooper marka

 98. Mertle eylül uludagda birlikte uyurken mertin uzerinde olan tisort hangi magazadan acaba? Tesekkurler

 99. Yaman’ in botlari bulundu mu inci’ nin internet sitesinr baktim ama bulamadim butun siteyi gezdim yok…
  Lutfen bulalim o botu super bisey…

 100. Merhaba yamanın 20 ve 21.bölümde giydiği deri mont Lee Cooper markaymış ama linki yok çünkü sitesi yenileniyor aynısını bulamadım ama instgram etiketlere lee cooper Türkiye yazınca onda çıktı ordan bilgi aldım

  1. Mertcan teşekkür ederiz. Görsel olmadan çok kesin bilgi olarak paylaşmıyoruz biliyorsun ama verdiğin bilgiyi soru geldiğinde paylaşacağız.

 101. YA YAMANLA MİİRANIN SARILDIĞI SAHNEDE MİRANIN UGGS LERİ VE JEANSI NE MARKAA KAÇ KEZ SORDUM BULAMADIK ARAŞTIRIYORUZ DA DEMEDİNİZ RESMEN GÖRMEZDEN GELİYORSUNUZ KAÇ KİŞİ SORDUK

  1. Tuğçe merhaba, çok fazla yorum alıyoruz; hepsini okumakla birlikte bir kısmını cevaplamakta zorlanıyoruz.Sorduğun ürünleri ne yazık ki bulamamıştık.

  1. Bahadır 🙂 Her ayrıntısını inceledik ve gerçekten de Yaman’ın botları… Sanırız İnci hatalı bilgi paylaşmış. Yazımıza ekleyeceğiz. Merak eden herkes adına teşekkür ediyoruz.

   1. rica ederim, bende incelemeden koymak istemedim kesin emin oldukdan sonra sizinle paylaştım =) bulamassam kafayı yerdim zaten h&m nin internet sitesinde olmadığı için bulmak güç oldu ama bulduk sonuçta =)

 102. Miranin (22 bölüm) Uludağ da kullandığı beyaz gözlükler ve arabada siyah gözlükler hangi marka? Deri ceketin altına giydiği lacivert kazak hangi marka?

  TSK edrm!

 103. Mertle eylül uludagda birlikte uyurken mertin uzerinde olan tisortun hangi magazadan oldugunu sormustum uzun ugraslar sonucunda arayıp buldum. Tisort H&M marka. Umarım bir nebzede olsa yardımcı olabilmisimdir.

  1. Semra, sizi seviyoruz. Bu bölüm için oldukça fazla yazıya eklememiz gerek içerik oluştu. Mutlaka yer vermeye çalışacağız.

 104. Yamanın 21. Bölümde okula giderken kot gömleğinin altıns giydiği pantalonun markası ve tam olarak rengini bulabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler

  1. Merhaba Kaan,
   Jeanler çok zor bir konu. Çünkü hepsi birbirine benziyor. Ve düşün ki Mavi, Levis, H&M, Lee Cooper gibi markalarda hepsinde kot var.

 105. Eylul’lun kullandigi laptopun markasi Samsung anlamdim da ama hangisi?

 106. yamanın kolyesini bulamıyorum arkadaslar markasını bilen var mı ?

 107. adanın ilk geldiği zaman ki ceketi hangi markaaaaa ne olur söyleyinnnn

 108. Merhaba arkadaşlar yamanın botlarının markasını öğrendim uzun araştırmalar sonucunda H&M ait bir ürün değilmiş inciderinin geçen sezonuna ait bir ürünmüş sosyal ağ üzerinden mesajlaştık vs vs stoklarında kalmamış bu kış sezonu içinde satışı her halde olmayacakmış 🙁

 109. Merhaba, ben Miranin ve Eylulun beyaz laptoplarinin markasini ve modelini soracaltim . Lutfen bana yardim pci olur musunuz ???

 110. Ben mira ve eylulun laptolarinin modelini soracaktim lutfen yardimci olur musunuz

 111. Hi dizimagazin ,

  I have a question for you guys. I would like to know what brand the shoes are that Mira is wearing to the gym to find yaman. The grey ones.

  Thank you in advance

 112. Yaman’ın spor salonunda çalışırken giydiği siyah eşofman altı Puma

Comments are closed.