Tv Rehberi

Zuhal Özden:Aşk Ekmek Hayaller 1. Bölüm

Bugüne kadar Berna Laçin’i hep neşeli sevecen kadın rollerinde hatırlıyorum, bir pastahanede pasta yapan kadın karakteri hatırlıyorum mesela, o yüzden burada oynayacağını öğrendiğim zaman cıkss demiştim bu dizi tutmaz çünkü 15 bölüm falan orjinalini seyrettim dizinin orada ki kadın tutkulu ve acımasız birisi hiç bağdaştıramamıştım o yüzden Berna Laçin’i ancak bu akşam hata ettiğimi anladım. Berna Laçin çok iyi bir performans gösteriyor çok doğru seçim olmuş.

Müjda Ar’ı da ekranlarda görmek çok keyifli, sevgili ve koca olarak erkekler de gayet doğru seçimler ama çocuklar kötü, özellikle de hizmetçiden olan çocuk, konuşmaları falan hiç yaşının konuşmaları değil.

Gelin ve kayınvalide arasındaki çekişmeyi güzel vermişler. Besleme Reyhan da küçük bir kız gibi o ileri de güçlü bir kadın olabilecek mi bilemedim.

Bir kitabın ilk sayfasını okuyup kelimelerin gücünden o kitabın gidişatı hakkında bir fikir sahibi olabilirim ama henüz iyi bir seyirci değilim çünkü hayatımda seyretmediğim kadar diziyi bu üç ayda falan seyrettim o yüzden acemi bir seyirci olarak şans diliyorum, yolu açık olsun Aşk Ekmek ve Hayaller’in.

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.

Zuhal Özden