Kültür Sanat

!f Müzik Gökkuşağı Partisi 22 Şubat Cuma Maçka G-Mall’da

!f-Muzik-Gokkusagi-Partisi

 

!f Gökkuşağı Partisi: Vogue The Night!

 

 

!f-müzik-gokkusagi-partisi

 

feat. Kim Ann Foxman (Hercules and Love Affair)

Warm Up – Close Up: DearHead

Tarih: 22 Şubat 2013, Cuma

Yer: Maçka G-Mall

Saat: 22:00

 

!f Müzik’in merakla beklenen, artık gelenekselleşen ve her sene daha da büyüyerek kabına sığmayan partisi bu yıl sürpriz bir mekan ve konsept ile karşınızda. G-Mall’un ‘vogue’ konseptine bürünüp hem !f’çilerin hem gecenin performansçılarının ‘run-way’de olacağı gecenin adı ‘Vogue The Night’. Gecenin sahibesi ise house müziğinin divası, Hercules and Love Affair’den de tanıdığımız Kim Ann Foxman. Gecede Foxman’a, Gökkuşağı partilerinin vazgeçilmez ismi DearHead eşlik edecek. Vogue, run-way, DearHead, gökkuşağı parti insanları ile Kim Ann Foxman birleşince bu sene !f Gökküşağı Partisi 7 renkten çok daha fazlasını sunuyor. !f’çileri ‘vogue’ kostümleriyle bekliyoruz!

 

Kim Ann Foxman

1991’de Miss Teen Filipina Hawaii seçildikten sonra tacından vazgeçerek dans müziğine odaklanan Kim, uzun yıllar farklı kulüp ve gruplarla çalıştıktan sonra Hercules and Love Affair’li muhteşem yıllar başladı. Son birkaç yıldır Dünya’yı dolaşarak Japonya’dan Köln’e, Chicago’ya birçok kült kulüplerde sahne alan Kim, house sahnelerinde en çok aranan DJ ve sanatçılarından biri olmayı başardı. DearHead 2009 yılında Evrim Tüfekçioğlu ve Bengi Ünsal tarafından kurulan

 

DearHead

Kendilerine has müzik tarzlarıyla kısa zamanda geniş bir dinleyici kitlesi kazandılar. Özellikle, çaldıkları popüler parçaların house ve tech-house remixleriyle İstanbul gece hayatına farklı bir tad getirdiler. Bir çok festival, özel etkinlik ve kulüpte boy gösteren DearHead, performanslarında seçtikleri bol vokalli eğlenceli parçalarıyla saatler süren eğlence ve dans vadediyor.