Medcezir, Tv Rehberi

Zuhal Özden: Medcezir 16. Bölüm

Bu Yaman, çöldeki bedeviden yemin ederim daha şanssız, elbet saftirikliği de cabası. Lan oğlum daha önce ne mal olduğunu öğrendiğin bir adama neden yardım etmek istiyorsun, abin hapisteyken onun en yakın arkadaşından hamile kalan kız seni parmağında oynatıyor, gel diyor geliyorsun git diyor gidiyorsun. İnsan söyleyenin kim olduğuna senden hangi amaçla ne istediğine bakar. Sanki çok parası varmış gibi düşmanına para veriyor. Lan sanane. İnsanın beter ol diyesi geliyor, bu diziyi seyredince yolda gördüğü dilencinin kıçına bir tekme de kendi vurası gelip bırak yardım etmeyi, insan oğlunun her türlü sorumluluğu ağırmış gerçekten yanında kaldığı aileye her türlü sorun yok çatlak annesi onun kocası şimdi eski kocası hapisteki abisi manyak komşuları, anam ne manyak mahalleymiş bu Tozludere. Dünyanın bütün az gelişmiş suçlu, psikopat insanları burada resmen.

Mira ayrı bir manyak çocuğa bir çuval hakaret etti sonra partiye gelmedi diye üzgün yol gözlüyor. Oğlanın odasına girip bilgisayarını karıştırıyor, Yaman’ın yerine diğer çatlak kızla konuşup bırak peşimi diyor. Eylül desen kırk oyunla ona yardım ediyor. Annem olsa Mert’e ağzı açık derdi. O hiç kızmadı bile kendisini kullanmasına, başkası olsa kesin Eylül’e çok kızardı beni aptal yerine koyamazsın lafıma inanmıyorsan siktir ol git derdi ama nerede.Eylül de Eylül.

Tamam aşk da her şey mübah da anacım bu kadar da olmaz ki mübah ol özür dilersin, yapmadığın her türlü yalakalığı yaparsın, diz çöker yalvarırsın ama arkasından dolap çevirmezsin. Herkesin ortasında bir admamın kalbini kırıp çekil gözümün önünden diyip sonra da odasına dalıp bilgisayarına giremezsin, sen lan derler adama. O kadar da değil.

Bu Leyla desen şeyin önde gideni, yuh artık böyle bir model kadın örneğini hiç bir şekilde karşılaştırmasın Tanrı hiç bir insan evladıyla yanında  Ayşe denen hatunu da elbet. Aptal olup kendini bir halt sanmak dünyanın en boktan şeyi karşıdan bakan için. Düşman başına.

Yaman’ın babası da ölmemiş, annesi vicdan azabından kurtuldu kocasının paçaları tutuştu, durun bakalım haftaya neler olacak.

Güzel günlerde görüşelim efendim.

He bu arada Sedef ile Mira’nın babası bir arada olsa süper olur bence biri çılgın diğeri sakin dengelerlerdi birbirlerini ikisi de duygusal ve sevgiye hasretler ne güzel işte mis gibi geçinirlerdi. Artık onu da görücez bakalım.

Saygılar,

Zuhal Özden