Dizi Haber

Usta oyuncu Kazım Akşar, Yağmurdan Kaçarken ile dönüyor

yagmurdan-kacarken

 

Usta ve başarılı oyuncu “Kazım Akşar” yeni dizisi “Yağmurdan Kaçarken” ile ekranlara dönüyor!

Annesi İspanyol, babası Türk bir fotoğrafçı olan Carlos Yılmaz (Carlos Martin)’ın hikayesinin anlatıldığı dizide, Kazım Akşar’ı, Carlos Yılmaz’ın çok renkli karaktere sahip babası rolünde izleyeceğiz.

Kazim-Aksar
Kazım Akşar

Yoğun tiyatro çalışmaları sebebiyle ekranlardan bir süredir uzak kalan oyuncu, “Televizyonda iyi bir iş çıkarabilmek için birçok etkenin bir araya gelmesi gerekiyor. Yağmur Kaçarken ile bu sinerjinin yakalandığına inanıyorum. Bu nedenle projede yer almaktan mutluyum” dedi. Akşar sözlerine; “drama oynamak ve çapkın imajından kurtulmak için! uzun zamandır bekliyordum, ancak şansım yine romantik komediden yana oldu. Umarım bizim zevkle çektiğimiz dizimizden, seyirciler de bizler kadar keyif alır.” diyerek devam etti.

Usta oyuncu ‘Kadın İsterse’nin çapkını, ‘Cavitcim’ karakteri ile büyük bir başarı yakalamış ve muhteşem performansı hafızlarımıza kazınmıştı.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği dizinin hem senaristti, hem de yönetmeni Tayfun Güneyer. Müzikler ise Alp Yenier’e ait. Dizide ayrıca Ayça Erturan, Ezgi Asaroğlu, Ebru Şancı, Furkan Andıç, Ali Ersan Duru, Serkan Şenalp de yer alıyor.

yagmurdan-kacarken

Yağmurdan Kaçarken, 30 Mart Cumartesi günü saat 20:00’de izleyicilerle buluşuyor.