Magazin

Siz Hâlâ İzlemediniz mi?

Son günlerin en çok konuşulan filmi Evim Sensin oldu. Özcan Deniz ve Fahriye Evcen’in başrollerini paylaştığı film 2 Kasım’da vizyona girdi ama  konuşulmaya devam ediyor.

Hâlâ izlemediyseniz, fragman ve film galerimize göz atın.

Konusu:

Kırılmış kalbinin yaralarını üzerinde taşıyan Leyla(Fahriye Evcen) başından geçen bir ayrılığın sonunda baba evine döner ve bir yanda kırılan kalbini bir yanda otoriter babası Selim(Sait Genay)’le olan bağını onarmaya başlar.

Leyla ile yolu kesişinceye kadar yalnızca kendisi için yaşamış olan İskender(Özcan Deniz) ise yetimhanede büyümüş ve hayatı boyunca hiç evi olmamış bir adamdır. Belki de meslek olarak başkalarına ev yapmayı seçmesi bundandır.

Kazara yaşanan ilk bakışmanın üzerinden uzun bir zaman geçse de filizlenen aşk hızla ilerler. Biri aşktan, biri yalnızlıktan nasibini almış, dünyaları taban tabana zıt çiftimiz her şeye rağmen aradıklarını birbirinde bulur. İskender, birine ait olma, yarını planlama, bir kadının kocası olma duygularından oldukça uzak ve bu kavramlara yabancıdır. Ama Leyla, kalbini iyileştiren adama bütün bu karanlık noktalarından çıkacağı yeni bir dünya armağan eder.

Onun evi artık Leyla’dır…

Fragman:

Fotoğraf Galerisi

[nggallery id=6]