Sinema

SON MODA AŞK / IT BOY

Son-Moda-Ask-It-Boy-20-ans-d'écart-film-movie

Son-Moda-Ask-It-Boy-film-movie-Afis-poster

SON MODA AŞK

IT BOY (20 ans d’écart)

Yönetmen: David Moreau

Senaryo: Amro Hamzawi, David Moreau

Oyuncular: Virginie Efira, Pierre Niney, Charles Berling

Müzik: Guillaume Roussel

Görüntü Yönetmeni: Laurent Tangy

Kurgu: Cyril Besnard

Tür: Komedi

Süre: 92 dakika

Ülke: Fransa

Gösterim Tarihi: 6 Eylül 2013

Moda dergisi editörü güzel ve hırslı Alice (Virginie Efira) yakında genel yayın yönetmeni olmanın hayalini kurmaktadır ancak çok fazla rakibi vardır. Kariyeri yüzünden yıllarca aşk hayatını ihmal etmiştir. Bir gün uçakta bir öğrenci olan Balthazar (Pierre Niney) ile tanışır. Balthazar Alice’den çok etkilenir, Alice de onunla bir kez buluşmak zorunda kalır. Alice’in patronu ilişki yaşadıklarını sanarak, eski kafalı bulduğu Alice’in kendinden genç biriyle beraber olmasından olumlu yönde etkilenir. Terfi için patronuna gerçeği bir türlü anlatamayan Alice, oyunu devam ettirmeye karar verir. Ancak oyun olarak başlayan aşk artık Alice’e çok yakındır.

Son-Moda-Ask-It-Boy-20-ans-d'écart-film-movie Son-Moda-Ask-It-Boy-20-ans-d'écart-film-movie Son-Moda-Ask-It-Boy-20-ans-d'écart-film-movie Son-Moda-Ask-It-Boy-20-ans-d'écart-film-movie Son-Moda-Ask-It-Boy-20-ans-d'écart-film-movie Son-Moda-Ask-It-Boy-20-ans-d'écart-film-movie Son-Moda-Ask-It-Boy-20-ans-d'écart-film-movie Son-Moda-Ask-It-Boy-20-ans-d'écart-film-movie Son-Moda-Ask-It-Boy-20-ans-d'écart-film-movie Son-Moda-Ask-It-Boy-20-ans-d'écart-film-movie Son-Moda-Ask-It-Boy-20-ans-d'écart-film-movie (3) Son-Moda-Ask-It-Boy-20-ans-d'écart-film-movie

Filmin fragmanı:


 

One thought on “SON MODA AŞK / IT BOY

  1. elvıs presley müziği çalıyor filmin 25:47 dakikasında .bu müziğin ismini bilen varmı ? yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler .

Comments are closed.