Sinema

İkimizin Yerine – Vizyon İçin Geri Sayım

Başrollerinde Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler’in yer aldığı “İkimizin Yerine” 21 Ekim tarihinde vizyona giriyor.

Yönetmenliğini Umur Turagay üstlendiği İkimizin Yerine‘nin senaryosu ise Pınar Bulut’a ait. Unutulmayacak bir aşk hikayesi ile karşımıza çıkacak olan Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler’e  Zerrin Tekindor, Özgür Emre Yıldırım, İştar Gökseven, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu gibi başarılı isimler eşlik ediyor.

İkimizin Yerine
İkimizin Yerine

İkimizin Yerine Konusu 

Serenay Sarıkaya, küçük bir kasabada yaşayan, sürekli kendini tekrarlayan hayatının sırrını çözmeye çalışan Çiçek karakteri ile seyircisiyle buluşmaya hazırlanırken, başarılı oyuncu Nejat İşler ise Çiçek’in hayatını değiştirecek büyük aşkı, edebiyat öğretmeni Doğan karakterini canlandırıyor.

Bir taşra kasabasında, ailesinin dayattığı hayata sıkışıp kalmış genç Çiçek, kasabaya yeni gelen gizemli edebiyat öğretmeni Doğan’a aşık olur. Doğan bu yasak aşka ne kadar dirense de, Çiçek’ten uzak duramaz. Gencecik bir kalbe ne kadar büyük bir aşk sığar? Peki o aşk yaralı bir adamın kalbini iyileştirebilir mi? Doğan ve Çiçek cevapları birbirlerinde ararlar. Oysa bu aşk sadece onların değil, bir ailenin de kaderini sonsuza kadar değiştirecektir. Bizi bir arada tutan aile bağlarının, dostlukların, sırların ve yalanların içinde, imkansız ama kaçınılmaz bir aşkın hikayesini anlatan İkimizin Yerine, seyirciyi her şeye rağmen aşka inancını korumaya ve umuda davet ediyor.

İkimizin Yerine – Fragman