Sinema

Özcan Deniz’den Yeni Film: Su Ve Ateş

Evim Sensin’de yönetmen koltuğunda gördüğümüz Özcan Deniz, yeni filmi Su ve Ateş ile tekrar sinema severlerle buluşuyor.

15 Kasım’da vizyona girecek olan Su ve Ateş filminin oyuncu kadrosunda, Özcan Deniz, Yasemin Allen, Kaan Çakır, Pelin Akil ve Yusuf Akgün yer alıyor. Evim Sensin filminde, uyarlama bir senaryo ile karşımıza çıkan Özcan Deniz, yeni filminde kendi kaleme aldığı özgün senaryosu ile izleyici karşısında olacak.

Özcan Deniz Yeni Filmi : Su Ve Ateş
Özcan Deniz Yeni Filmi : Su Ve Ateş

Film ile ilgili ilginç bir detayı anlatan Özcan Deniz ” Planlarımıza göre kış sahnesi çekmek zorundaydık. Londra’nın kapalı havası bu sahne için biçilmiş kaftandı. Ancak yılın neredeyse her günü kapalı olan hava o sahnenin çekileceği sırada güneşlendi! Mecburen sahneyi güneşli havada çektik. Filmin montajı sırasında teknoloji sayesinde bu sahneleri kurtarabildik.” dedi.

Su ve Ateş
Su ve Ateş

Su ve Ateş Konusu: Doğunun kanunlarından uzağa kaçan bir adam olan Haşmet ve hayatın acı gerçeklerinden bihaber, saf ve duru bir kız olan Yağmur’un imkansız aşkının hikayesidir. Doğu ve Batının, Güneş ve Ayın, Su ve Ateş’in masalıdır bu aşk…

Su ve Ateş Fragman – 1

Su ve Ateş Fragman – 2

Su ve Ateş Soundtrack