Dizi Haber, Fragmanlar

Benim İçin Üzülme’de Bu Akşam Neler Olacak

25. BÖLÜM KONUSU
Tüm engellere rağmen Niyazi’yi görmeye gelen Buke, onunla konuşup gerçekleri ortaya çıkarabilecek midir? Evlilik yalanını sürdürmeye kararlı olan Harun, Niyazi ile bir kez daha karşı karşıya mı gelecektir? Doktor, fenalaşan Meryem’i, Bahar ve Sinan gelmeden hayata döndürebilecek midir? Tüm engellere rağmen babasını arayan Orhan, Yaşar ve Resul’ün sinsi planlarına karşın babasına kavuşabilecek midir? 23 Nisan Salı Günü Saat 20:00’de atv’de
 

KARADENİZ’DE BİR AŞK HİKAYESİ
atv ekranlarında yeni sezonda izleyiciyle buluşacak olan ve çekimleri Artvin’in Hopa ilçesinde devam eden ‘Benim İçin Üzülme’ dizisinin tanıtım fragmanları büyük beğeni topladı.

Dizinin tanıtımında birbirinden farklı kültürlerde yetişmiş, fakat yürekleri birbirleri için atan Kürt Buke ve Laz Niyazi’nin konuşması seyirciyi kalbinden vurdu. Birbirlerine kendi dillerinde “Seni Seviyorum” un nasıl dendiği soran ikili, bu dizi ile önemli olanın dil veya din olmadığını bir kez daha seyirciye hatırlatacak.

Mahsun Kırmızıgül’ün bu projesi de her projesinde olduğu gibi bir tv dizisinden çok bir sosyal sorumluluk projesi. Daha önce eşi benzeri yapılmamış projede aşkın ve sevginin, ayrı dil ve kültüre sahip olan insanları bile buluşturabilecek bir güce sahip olduğu anlatılacak. Türkiye’de kültür farklılığı sorununa dikkat çekecek dizi çok yakında atv’de başlıyor.

Yapımcılığını Murat Tokat’ın, yönetmenliğini ise Serkan Birinci’nin üstlendiği dizinin ekibi Kars’ta gerçekleşen çekimlerin ardından Artvin’in Hopa ilçesine geçti. Öykü Çelik’in canlandırdığı Bahar ile Çağlar Ertuğrul’un oynadığı Sinan ve Tansel Öngel’in canlandırdığı Niyazi ile Fulya Zenginer’in hayat verdiği Buke karakterinin aşkı soluksuz izlenecek. Yeni sezonun iddialı yapımlarından olan, hikayesi Mahsun Kırmızıgül’e ait ‘Benim İçin Üzülme’ dizisi usta isimlerle, son yılların en beğenilen genç oyuncularını bir araya getiriyor. Dizide Öykü Çelik, Tansel Öngel, Fulya Zenginer ve Çağlar Ertuğrul gibi genç oyuncuların yanı sıra Rana Cabbar, Beyazıd Gülercan, Sacide Taşaner, Ünal Silver, Rüçhan Çalışkur, Necmeddin Çobanoğlu, Yasemin Büyükağaoğlu gibi isimler de rol alıyor. 

GENEL KONU

Birbirinden farklı hikayeleri, güçlü ve renkli karakterleriyle, apayrı coğrafyalarda, farklı dillerde anlatan; İstanbul’ dan Batum’ a, Kars’ tan Artvin Hopa’ ya kadar uzanan bir aşk masalı, Benim İçin Üzülme yakında ATV’de başlıyor.

Karadeniz’ in iki köklü ailesinin oğulları kankardeşler Niyazi ve Harun, babasıyla birlikte Karadeniz’e mevsimlik işçi olarak gelmiş olan dünyalar güzeli doğulu kız, Buke’ ye aşık olurlar… Bu aşk, iki aileyi de sonu gelmez acılara sürükleyecek, geri dönülmez bir çatışmanın fitilini ateşleyecektir. Diğer yandan, Avcıoğlu ailesinin yıllardır evinden uzak kalan başarılı, zeki ve yakışıklı oğlu Sinan, onu öz oğlu gibi seven maden kralı ŞahinYılmaz’ın genç ve güzel eşi Kılıçoğlu’larından Bahar’la tanışacaktır… Şahin’in işlerinin başına geçirmek istediği Sinan ve karısı Bahar’ı; iki ailenin aklına bile getirmek istemeyeceği çok farklı bir gelecek bekliyordur. Ayrıca dedesinin baskılarına boyun eğmeyip Batum’da bale eğitimi almak isteyen Birgül ile her şeye rağmen hayata tutunmaya çalışan zihinsel özürlü abisi Orhan, hayalleri için önlerine çıkan tüm engelleri aşmaya çalışacak ve sonuna kadar mücadele edeceklerdir.

Benim İçin Üzülme’nin kadrosunda Rana Cabbar, Beyazıd Gülercan, Sacide Taşaner,Ünal Silver, Rüçhan Çalışkur, Necmeddin Çobanoğlu, Yasemin Büyükağaoğlu gibi usta isimlerin yanı sıra Öykü Çelik, Fulya Zenginer, Selin Şekerci, Tansel Öngel ,Çağlar Ertuğrul gibi birbirinden  başarılı oyuncular yer alıyor. Yapımcılığını Murat Tokat’ın üstlendiği dizinin hikayesi ise Mahsun Kırmızıgül’e ait. Kırmızıgül aynı zamanda dizinin genel yönetmenliğini de yapıyor. Çekimleri Kars, Batum ve Hopa’da gerçekleşecek olan Benim İçin Üzülme’nin yönetmenliğini ise genç yönetmen Serkan Birinci  yapıyor.