Medcezir, Tv Rehberi

Zuhal Özden: Medcezir 20. Bölüm

Yaman, annesinin yanında kalmaya karar verdi. Gitti patronu ile konuştu, ben annemin burada çalışmasından hiç utanmadım dedi. Ben annemin burada çalışmasını istemedim dedi. Ben annemin eve geldiğim zaman kapıyı bana açmasını istiyorum, ev yemek koksun istiyorum dedi.

Annesi oğlunun yanında kalmasını istemiyor ama o annesine hayatta güzel şeylerin de olduğunu göstermek istiyor o yüzden onun kendi ricası ile yeni açtığı sayfada yanında olmak yardım etmek istiyor. O yüzden aslında keyfinin yerinde olduğu yerden ayrıldı.

Asım bey damadına çok içerlemiş onun da kendisi gibi kirli ellere sahip olmasını istemiş o yüzden kızını ihbar etmiş mali şubeye ve kızını damadının kurtaracağından emin hareket etmiş ve sonunda damadının da kendisi ile eşit olduğuna artık onun da ellerinin kirlendiğine inanıyor.

Damadı buna elbet çok sinirlendi ama bence üzülmesi saçma çünkü hayatta herkesin burnu bir gün boka bulaşır önemli olan o an ki durum. Onun pozisyonunda Asım beyin en masum anına denk geliyor ben olsam hiç sallamam.

Selim yine de fena sersemledi o yüzden Yaman’ın evden ayrılma kararına fazla ses çıkaramadı o yüzden yeni bir plana kadar böyle olsun bakalım dedi.

Bakalım annesi neler yapacak Yaman geri dönünce, kocasıyla boşanmaktan vazgeçerse ben hiç şaşmam. Dengesiz bir aile onlar.

Güzel günlerde görüşelim.

Saygılarımla,

Zuhal Özden