Tv Rehberi

Zuhal Özden: Güneşi Beklerken 36. Bölüm

Bu kadarı da fazla Aksel tekme tokat evde atıldı, beş parasız kaldı gitti Kerem’in yerine yerleşti. Böyle bölüm finali mi olur, Kerem şimdi peki abi madem burayı işgal ettin kal bari eyk meyk mi diyecek çok komik. Adam sokakta kaldığı için belki yardım eder ama onun yerini işgal edemez böyle bir hava vermek saçma olmuş.

Bu kıskandırma meselesinde iki taraf da birbirlerinin sevgisine fazla güvendiklerinden fazla arıza çıkarmadılar. Kız fena güzel o yüzden Zeynep’in ben sana değil etrafına güvenmiyorum demesi normal.

Melis bu hafta kuyruğunu kıstırmış dolanıyordu fazla sakindi. Tülay tam bir düşüncesiz kocası Cıhan da ondan geri kalmıyor. Zeynep’in annesi belki umursamıycak ama o basın toplantıları falan düşüncesizce yapılmış şeyler. İnsan bir sorar bakalım kadın kendisi hakkında gelip geçici bir gönül ilişkisi sanki bardan kaldırılmış kadın muamelesini kazara kurşun çocuk olayını onaylıyor mu. Cıhan çocuğunu kabul ediyormuş, geçmişte kalmış bir ilişkiymiş. Acar gazeteciler de demiyor du lan Tülin hanım siz değil miydiniz evliliğim gözden geçireceğim diye atıp tutan yoksa biz başka bir artistle mi karıştırdık. Neyse saçmalık.

Sayer ailesi öldürdükleri aileden çok kazara öldürdükleri oğullarının yasını tutmuşlar diğer çocuklarını da yok saymışlar yıllarca. Şimdi her şeyden çok değer verdikleri paralarını vicdanlarını aklamak için saçıyorlar.

Güzel günlerde görüşelim efendim.

Saygılarımla,

Zuhal Özden

2 thoughts on “Zuhal Özden: Güneşi Beklerken 36. Bölüm

Comments are closed.