Tv Rehberi

Zuhal Özden: Güneşi Beklerken 26. Bölüm

Öncelikle kanala teessüflerimi bildiriyorum bunca dizinin arasında yılın en romantik sahnesinde aşıkların arasına hop pirana salıp ortalığı batırdınız, reklam hadi neyse de o neydi Allah aşkına çok rica ederim.

Zeynep tam karakterine uygun davranıyor ona yakışır bir ataklık gösteriyor, Kerem arkadaşı Barış yüzünden bir de aşkından sarhoşluğundan olsa gerek çocuk sevgiye de alışık değil fazla geldi alık alık geziyor ortalarda amma velakin Zeynep hiç bir boşluğu kaçırmıyor, ilk defa bu kızın performansını beğendim. Kız aşk kadınıymış tüm huysuzluğu bu yüzdenmiş meğersem.

Demet de ilk aşkının itiraflarına maruz kaldı bu gece ama ben olsam onu kapı dışarı ederdim. Bunca zaman aramamış bir güzellikte bulunmamış şimdi karısından yüz bulamayınca mızıldanarak dolanıyor Demet’in eteğinde. Elinde bir kitap gelmiş göndermek istediği kitapmış da falan filan.

Demet kızı kadar şanslı değil erkekten yana yani tutkusuz uyuz tipler etrafındaki erkekler. Diğer adam da kızına anne arıyor o cadaloz bencil kadının dürtmeleri sonucu evlenme teklif edecek herhalde kadına ben olsam hiç bulaşmam ona da.

Aksel’i de anlamıyorum kendini ne zannediyorsa babasının ve silik arkadaşlarının paşası olabilir de ne akla hizmet Kerem’le Barış’a sarıyor hiç mantıklı bir sebebi yok ortada komik oluyor.

Bir problem yaratmak istemişler ama çok suni olmuş.

Kerem’in ailesi bu kadar dana olamaz böyle bir aile var mıdır gerçekten. Barış’ın büyük annesi yardım istedi adamdan o gitti araba aldı, ben başka yol bilmiyorum dedi. Böyle bir konuda, ben başka türlü yol bilmem demek kadar ahmakça bir şey olabilir mi acaba bilemedim.

Güzel günlerde görüşelim efendim

Saygılarımla,

Zuhal Özden

One thought on “Zuhal Özden: Güneşi Beklerken 26. Bölüm

  1. Merhaba . Medcezir son sahnesinin ve gunesi beklerkenin cekildigi clubu ogrene bilirmiyim

Comments are closed.