Tv Rehberi

Zuhal Özden: Bugünün Saraylısı 9. Bölüm

Savaş aile geleneğini yerine getirip Ata beyden saldığı seriyi çıkardı, korkusuz başına gelecekleri umursamıyor. Babasının intikamını almak için Ata beyin tüm sevdiklerini elinden almaya yemin etmiş meğer o yüzdenmiş Ayşen’le ilgilenme sebebi ama sanırım yine de genç kadına aşık olduğunun farkında değil. Onu üzdüğünü anladığında hatta başkasına kaptırdığında başını taşlara vuracak bence dizinin ömrü buna yeterse biz de görürüz.

Ata beyin uyuz kızı aslında gayet başarılı bir oyuncu ama o kadar gıcık bir roldeki insanın bir kaşık suda boğası geliyor tıpkı annesi gibi. Diğer gıcık insan damat sonunda kaçacak anlaşılan ondan kurtulacağız.
Bakalım o zaman gıcık kız ne yapacak kocam da kocam diye tutturduğu için utanacak mı.

Ata bey takılarını senaryo gibi tescilletmemiş mi acaba, onların işinde böyle bir şey oluyor mu bilmiyorum ama ayvayı yemiş görünüyor. Benim anlamadığım Savaş’ın iş yerindeki tripleri neydi koşarak Ata beyin atölyesine neden gitti onu dinleyip tırs niye geri döndü ben hiç bir halt anlamadım o sahneden. Önce Ata bey her farkında sanmıştım anlaşılan değilmiş, neyse sabırla gelecek cumartesiyi bekleyeceğiz artık.

Güzel günlerde görüşelim.

Saygılarımla,

Zuhal Özden