Dizi Haber

Zeytin Tepesi Yakında Başlıyor

Başrollerinde Aslıhan Gürbüz ve Tayanç Ayaydın‘ ı izleyeceğimiz Zeytin Tepesi dizisi yakında Kanal D ekranlarında başlayacak.

Aslıhan Gürbüz (Deniz Gökçener)
Aslıhan Gürbüz (Deniz Gökçener)
Ayça Varlıer (Yıldız Gökçener)
Ayça Varlıer (Yıldız Gökçener)
Salih Bademci (Akın Karatay)
Salih Bademci (Akın Karatay)
Tayanç Ayaydın (Tarık Karatay)
Tayanç Ayaydın (Tarık Karatay)

                                                                                                   

 

 

 

 

 

 

 

Yeni dizi Zeytin Tepesi’nin konusu ise şöyle:

Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.
Deniz kokan esintilerle ve güneş ışıklarıyla yıkanmış bu kasabada olduğu gibi…

Öykü, zeytinin bol olduğu zengin bir sahil kasabasında geçer. Kasabadaki sırlar öykünün temel motivasyonunu oluştururken, karakterler bu sırların zaman zaman efendisi, zaman  zaman kurbanı olarak, keskin çatışmaların odağında karşımıza çıkarlar.

İlerleyen zamanlarda sırlar belirli dozlarda açığa kavuşturulsa da, kurulan yeni tuzaklarla, kahramanlar sırların karanlığına çekilmeye devam edecektir.

Dizi boyunca, para,  iktidar ve ölümcül hırsları için, akla gelen her türlü kötülüğü yapmaya bir an dahi tereddüt etmeyen, elleri kanlı erkeklerin hükmettiği bir dünyaya, bir genç kız meydan okuyacak, ailesindeki diğer kadınlarla birlikte uğradığı haksızlıklara karşı büyük bir mücadele verecektir.

8 yıl önce kasabanın karanlık sırlarına gömülen annesini araması ve karşılaştığı karanlık  engeller, zeytinliklerinin banka ipoteğinden kurtarılması için borç arama mücadelesi, bir gece yarısı kundaklanan zeytinliklerini söndürmek için verdiği ölümcül mücadele, Tarık’ın erkek kardeşinin tecavüz girişimi ve daha birçok zorlu saldırının hiç biri Deniz Gökçener’i korkutmayacak ve yıldırmayacaktır.

Zeytin Tepesi, bizi bazen sırların gizemine kapılıp bir dedektifin peşine, bazen sırların ayırdığı tutkulu aşkların öfkeli çatışmasının ortasına, bazen de sırların yarattığı rastlantıların rüzgarının önüne katar savurur.
Aynı karakterlerine yaptığı  gibi…

Zeytin Tepesi Oyunları Kimler bir de onlara bakalım:

Aslıhan Gürbüz, Tayanç Ayaydın, Salih Bademci, Ayça Varlıer, Zerrin Sümer ve Hakan Karahan’ın yanı sıra; Oya Okar, Neşem Akhan, Haldun Boysan, Ümit Acar, Yeşim Sery , Serkan Çayoğlu, Sezgi Sena Akay, Yılmaz Sütçü, Necati Kutlu, Atilla Saral, İpek Tenolcay, Yusuf Köksal, Özdemir Çiftçioğlu ve Gaye Çankaya. Yönetmen koltuğunda Barış Yöş olacak.

Zeytin Tepesi ilk Fragmanını da paylaşmak isteriz.