Magazin

Tolga Çevik Cem Yılmaz’ı solladı!

Tolga Çevik, 2014 yılının ilk ayında en çok konuşulan ve hakkında haber yapılan ünlü oldu.Medya takibi ajansı Interpress’in sadece yazılı mecrayı kapsayan araştırmasında, Ocak ayında magazin haberlerinde en çok Tolga Çevik’in konuşulduğu ortaya çıktı. Ulusal, bölgesel ve yerel iki bini aşkın gazete ile dergide çıkan haberlerin incelenmesiyle oluşan geçtiğimiz sıralamada Tolga Çevik, vizyona giren yeni filmi ve televizyonda yeni başlayan gösteri programı ile geçtiğimiz ay boyunca toplam 375 haberle ilk sırada yer aldı.

İkinci sırada başrolünde yer aldığı Patron Mutlu Son İstiyor filmi ile ekranda yayınlanmaya başlayan Arkadaşım Hoşgeldin ile 361 haberle gündeme gelen Ezgi Mola ikinci sırayı aldı. Üçüncü sırada ise eşi Ahu Yağtu’dan tek celsede boşandığı haberlerin ağırlıklı olduğu Cem Yılmaz’ın toplam 302 haberle yer aldığı ortaya çıktı. Interpress’in yaptığı haber araştırmasında, geçtiğimiz ayın magazin sayfalarında en çok yer alan isimler listesinde dördüncü sırasında televizyonda yayınlanan programındaki kıyafetleri ve davet ettiği konukları ile günlük yaşamdaki hareketleriyle gündemden inmeyen Bülent Ersoy, show programının kaldırılmasının ardından yapılan haberler başta olmak üzere 261 haberle yer aldı.

Megastar Tarkan ise geçtiğimiz ay hakkında yayınlanan 258 haber ile listede beşinci oldu. Tarkan’ı 252 haberle Ebru Gündeş, altıncı sırada takip ederken, 247 haberle Kıvanç Tatlıtuğ yedinci ve 238 haberle Onur Akay sekizinci sırada yer aldı. Gülben Ergen 234 haberle dokuzuncu, Nejat İşler ise 222 haberle onuncu sıraya oturdu.

Kaynak:dha