Dizi Haber

Kurtlar Vadisi Pusu’da büyük şok!

Kurtlar Vadisi’nde işler karıştı! İddialara göre Vadi’nin iki senaristi yollarını ayırdı. Pana Film’deki bu karışıklık ve şok ayrılmalar, diziyi sıkıntıya soktu. İşte Kurtlar Vadisi takipçilerini üzecek o iddia;

Türkiye’nin en uzun soluklu dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’da taşlar yerinden oynadı. İddialara göre Pana Film’deki anlaşmazlık, hem dizi ekibinden hem de senaristlerde kopmalara neden oldu.

PANA FİLM’DE DEPREM

204’üncü bölümün ardından bazı sitelerde ve sosyal medyada Raci Şaşmaz’ın senaryo ekibinden ayrıldığı iddia ediliyordu. Necati Şaşmaz’ın kardeşi olan Raci Şaşmaz’ın ayrılıp ayrılmadığı konusunda net bir bilgi olmamakla birlikte ayrılan çok önemli iki isimden bahsediliyor.

BAHADIR ÖZDENER VE CÜNEYT AYSAN GİTTİ Mİ?

Kurtlar Vadisi Pusu’nun mimarlarından, ilk günden itibaren senaryo ekibinde olan Bahadır Özdener’le yolların ayrıldığı iddia ediliyor. Öte yandan, Pana Film’in önde gelen isimlerinden ve yine senaristlerden Cüneyt Aysan’ın da Özdener’le birlikte ekipten ayrıldığı belirtiliyor.

SENARYOYU NECATİ ŞAŞMAZ MI YAZIYOR?

Vadi’nin, Özdener ve Aysan haricinde bir senaryo ekibi var. Hatta Akif rolünü oynayan Ömer Lütfi Mete’nin oğlu Ali Buhara Mete de bir süredir senaryo ekibinde.

Ancak iddialara göre, iki ismin ayrılmasının ardından Necati Şaşmaz işi sıkı tutuyor, senaryoya bizzat kendisi katkıda bulunuyor. Çalışkanlığıyla bilinen Necati Şaşmaz’ın zaman zaman şirkette sabahladığı, kurguya montaja bizzat müdahale ettiği biliniyordu.

BU HAFTA SENARYO YETİŞMEDİ Mİ?

Kurtlar Vadisi hayranları bu hafta yeni bölüm beklerken, yazete.com tarafından yeni bölümün yayınlanmayacağı açıklandı. Yeni bölüm yerine kolaj bölüm yayınlanması da, senaryo ekibindeki değişiklik iddialarını doğrular nitelikte.

Türkiye’nin en uzun soluklu, en çok izlenen ve en kaliteli yapımlarından biri olan Kurtlar Vadisi Pusu’yla ilgili önümüzdeki haftalarda olağanüstü haberler çıkması muhtemel. Eğer iddialar doğru ise…

Star