Tv Rehberi

Bu Akşam Televizyonda Sinema Keyfi

Bu akşam ekranları başında olacaklar için televizyonda izleyebileceğiniz filmleri listeledik. Birçok alternatif içinden mutlaka zevkinize uygun filmi bulacaksınız.

İşte bu akşamın filmleri!

 

Televizyonda Bu Akşam
Televizyonda Bu Akşam

Kanaltürk
20 Ocak Pazar 19.50
JFK
Kennedy Ailesi’nin başına gelenlerin ardında kimler vardı? Yaşananlar birer tesadüf müydü, yoksa sistematik bir planın parçası mıydı? Oliver Stone’dan ABD iç siyasetine ve bir döneme damgasını vurmuş Kennedy Ailesi’ne yönelik çarpıcı bir araştırma. New Orleans başsavcısı Jim Garrison kendisini Başkan John F. Kennedy suikastı araştırması içinde bulur. FBI’dan gelen resmi açıklamayı kuşkulu bulan Garrison, suikastı araştırdıkça şüphelerinde haklı olduğunu anlayacaktır.

 

Televizyonda Bu Akşam
Televizyonda Bu Akşam

TV2
20 Ocak Pazar 19.45
Meleğin Düşüşü
Reece Gilmore, Boston’da aşçıyken hayatında yeni bir başlangıç yapmaya karar verir. Wyoming yolunda arabası bozulunca, Angel Food Diner’da bir aşçı arandığına dair ilan görür ve hayatını devam ettirebilmek için bu işi kabul eder.

Restoranın yakışıklı ve gizemli müşterisi yazar Brody, Reece’yle ilgilenmeye başlar. Reece ise onun yanında kendini güvende hisseder.

 

Televizyonda Bu Akşam
Televizyonda Bu Akşam

Fox
20 Ocak Pazar 19.30
Buz Devri
20 bin yıl önce, Dünya hiç olmadığı kadar harika ve bir o kadar da tehlikelidir. Buz Çağı’nın başlangıcı kadar tehlikeli olduğu zamanlarsa çok azdır. Gezegenin dev yaratıkları ve daha küçük olanlardan bazıları soğuktan korunmak için güneye göç etmektedirler. Bunlara katılmayan iki kişi vardır. İşleri kendi bildiği gibi halletmeyi seven avare mamut Manfred ve hiç bi şey yapmadan yaşamaya bayılan tembel Sid.

 

Televizyonda Bu Akşam
Televizyonda Bu Akşam

TV8
20 Ocak Pazar 19.15
Asla Yalnız Ölme
Donald Goines’in aynı adlı romanından, yönetmen Ernest R.Dickinson tarafından beyazperdeye uyarlanan 2004 yapımı bir gerilim. Suç dünyasının en acımasız isimlerinden biri ve haklı bir ‘Kral’ lakabının sahibi olan King David, eski yanlışlarını düzeltmek, borçlarını ödemek ve bir anlamda günahlarından kurtulmak için doğduğu şehir olan New York’a geri döner. Karizmatik bir adam olan David’in asıl derdi, mafya lideri Moon’la (Clifton Powell) hesabını kapatmaktır. Ne var ki, Moon’un, Kral’dan borcunu tahsil etmesi için görevlendirdiği Mike, David’i, Moon’un barından çıkarken bıçaklar ve ölmek üzere kaldırımın üzerinde terkeder.

 

Televizyonda Bu Akşam
Televizyonda Bu Akşam

Fox
20 Ocak Pazar 23.15
Taşıyıcı
Eski özel operasyon birimi üyesi Frank Martin (Jason Statham), Fransa’nın Akdeniz kıyısında bir tür paralı asker olarak çalışmaktadır. Hiç soru sormadan, özel dizayn edilmiş BMW’siyle kimi zaman mallar, kimi zaman insanlar taşımaktadır verilen adreslere.

Frank’in 3 kuralı vardır: 1. Anlaşmayı bozma 2. Kimin için çalıştığını sorma 3. Taşıdığın pakete bakma Frank’in aldığı son paketin de görünüşte diğerlerinden farkı yoktur. Wall Street olarak bilinen bir Amerikalı tarafından kiralanan Frank, yolda mola verdiği sırada paketin hareket ettiğini farkeder ve çantayı açtığında içinde genç ve güzel bir kadının ağzı bağlanmış olarak bulunduğunu farkeder. 3 kuralını da ihlal eden Frank, güzel yol arkadaşıyla birlikte sırlarla dolu olayı çözmek ve hayatını kurtarmak zorundadır.