Magazin

2012 Yılında Kimleri İzledik?

Bir yılı daha geride bırakmak üzereyiz… Peki, 2012 yılında en çok takip ettiğimiz ve beğendiğimiz dizi oyuncuları kimlerdi?

İşte bu yılın en çok izlenen oyuncuları

En son Kuzey Güney dizisi ile ekranlarda izlediğimiz Kıvanç Tatlıtuğ 2012 yılının en beğenilen ve takip edilen oyuncuları arasında. Yakışıklı oyuncunun  yer aldığı her dizi reyting rekorları kırıyor.

Aşkı Memnu dizisi ile zirve yapan Beren Saat “Fatmagün’ün Suçu Ne?” dizisi ile başarısını pekiştirdi. Beren Saat hem kadınlar hem erkekler tarafından ilgiyle izlenen başarılı oyuncunlardan ve 2012 yılının da en çok izlenen listemizde yerini alıyor.

Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem karakteri ile tanıdığımız Meryem Uzerli elbette bu yılın en çok izlenen ismi oldu. Yakında bitmesi beklenen Muhteşem Yüzyıl’dan sonraki projelerini de merakla bekliyoruz.

Ezel dizisinden sonra Karadayı ile ekranlarda görmeye başladığımız Kenan İmirzalıoğlu çok izlenen ve beğenilen dizi oyuncuları listemizde yerini alıyor.

12.12.2012 evliler kervanına katılan Necati Şaşmaz uzun soluklu dizi projesi Kurtlar Vadisi ile bu yılın da en çok izlenenleri arasında.

 

 

 

One thought on “2012 Yılında Kimleri İzledik?

Comments are closed.