Sinema

Efsane Avcıları / The Monuments Men filminden ilk kareler yayınlandı

Efsane-Avcilari-The-Monuments-Men-film-movie

Efsane kadrosuyla 17 Ocak 2014’te vizyona girecek olan “Efsane Avcıları – The Monuments Men” filminden ilk kareler yayınlandı!

Tarihin en büyük ve gerçek hazine avını anlatan Efsane Avcıları’nda; İkinci Dünya Savaşı döneminde, Franklin Delano Roosevelt tarafından Almanya’da Nazi hırsızların çaldığı sanat eserlerini kurtarmak ve ait oldukları yere iade etmek için görevlendirilen müze direktörleri ve sanat bilimcilerinden oluşan ve haliyle savaş ve silahlar hakkında en ufak fikri bile olmayan 7 kişilik bir ekibin yaşadıkları tehlikeli yolculuğu anlatılıyor. Ekiptekiler, sanat eserlerine ulaşmak için kendi hayatlarını tehlikeye atacaklardır.

Efsane-Avcilari-The-Monuments-Men-film-movie

George Clooney, “Efsane Avcıları – The Monuments Men” filminde hem yönetmen koltuğuna oturuyor hem de filmin başrolünde oynuyor.

George Clooney’nin dışında; Matt Damon, Bill Murray, Cate Blanchett, Jean Dujardin, BobBalaban, Hugh Bonneville ve John Goodman filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Efsane-Avcilari-The-Monuments-Men-film-movie Efsane-Avcilari-The-Monuments-Men-film-movie Efsane-Avcilari-The-Monuments-Men-film-movie Efsane-Avcilari-The-Monuments-Men-film-movie Efsane-Avcilari-The-Monuments-Men-film-movie Efsane-Avcilari-The-Monuments-Men-film-movie

Filmin fragmanı: