Tv Rehberi

Zuhal Özden: Güneşi Beklerken 43. Bölüm

Zeynep okulda Kerem’in yanında olmadı sonrada vicdan azabından perişan oldu, Kerem’e mesaj atıp onunla görüşmek istedi, oğlanın dediği gibi onun karizmayı çizdikten sonra artık ne işe yarayacaksa yine de gitti Kerem, ikisini birlikte yakaladı Güneş’in abisi intikam almak için, Ahmet beyin geçmişte yaptığı her türlü illegal şeyi açıklamasını istiyor. O da kabul etti çünkü Demet ve İnci hanım baskı yaptılar adama sen açıklama yapmazsan biz yaparız dediler. Çocukların kaçtığından habersiz Ahmet bey tamam dedi de. Bakalım neler söyleyecek. Barış da sinsi sinsi bekliyor sanki onun yalnızlığı değişecek intikamı soğuyacak kaybettikleri geri gelecek. Kerem’in nerede Zeynep ile buluşacağını o söyledi.

Cıhan’ın sahneye girişi çok komikti, iki günlük babası kızın sanki çok sorumlu babaymış gibi direk saldırıyor Demet’e sen nasıl haber vermezsin kızımın kaybolduğunu akşamdan beri, hani nerede bakim benim kızım he diyor bir de etrafına bakıyor. Lan evine gittiğin adamların oğlu da yok ortada üstelik yabancı değil Kerem. Artık egosu nasıl yara aldıysa tamir etmek için eski sevgilisinin olduğu, kızının kayıp olduğu mekanı seçti.

Bugün kaçırılma falan vardı ama en güzel bölüm Melis ve sevgilisinin sohbet sahnesiydi. Onların samimi masum sohbetine şahit olmak keyifliydi, gerisi hikaye.

Güzel günlerde görüşelim.

Saygılarımla,

Zuhal Özden