Medcezir, Tv Rehberi

Zuhal Özden: Medcezir 30. Bölüm

Selim’i cinayet suçundan tutukladılar, bu arada Kenan’ın başı belaya girmez belki arada kaynar ya da araştırmalarda sanki Selim kendi kendini aratıyormuş gibi bir sonuç çıkabilir savcılığın tarafında çünkü Selim’İn evine yakına bir telefondan aranmış, kimler olduğu ortaya çıkarsa onlar da adamın tanıdıkları çıkacak bu yüzden daha suçlu bir duruma düşebilir. Ancak hem suçsuz hem de avukat o yüzden hapse boş yere girmesi o kadar kolay değil. Ölen adamın karısına gelen telefonda ailenin bu işte parmağı olduğunu gösteriyor. Anlaşılan Selim’in durumu onların kulağına kar suyu kaçırmış ve öldürme planlarını belki de hayata geçirmişler.

Bu gece Mira çok çirkindi Allah günah yazmasın, hele o kafasına taktığı bantla Yaman’a herhalde Tozludere’de kızları hatırlatmak istedi, sevgilisine nostalji falan mı yaptırmaya çalışıyor, ya da o gıcık arsız eski sevgiliye mi özendi bilemedim. İki haftadır zaten onun davranışlarına tahammül edemiyorum. Ben hala favorim Sedef, onun doğal kendi halindeki tavırlarına bayılıyorum. Üstelik güzelliği de ayrı bir söz konusu. Ha bir de Kenan var, diğer Tozludere ayak takımının onun ayağına dolanmasını da Yaman’a yapılanlar gibi hiç umursamıyorum çünkü Kenan onların dilinden anlıyor. Kızdırırlarsa aynı dili konuştukları için altlarına ettireceğinden eminim kötülük kıvamları aynı çünkü yani sınırları yüzünden onun canını yakmaları zor.

Asım bey geçmişteki takıntılarını temizleyip Sude ile evlenecek sanki. Kızını alıp davete gelmesi falan onda değişiklerin başladığını gösteriyor. Kalp krizinden sonra yalnız başına ölmekten çok korktu bence ve düzenli bir hayat istiyor.

Güzel günlerde görüşelim.

Saygılarımla,

Zuhal Özden