Tv Rehberi

Zuhal Özden: Medcezir 28. Bölüm

Asım Kaya’nın en küçük kızı her ne kadar ikisi de bunu kabul etmek istemeseler de babasına benziyor, bu içten içe babasının hoşuna gidiyor sanki. Kızın kendisine diklenmesinden hoşnut annesine emir vaki yaptığını zannettiği için kızgın. Aslında ortada kocaman bir yanlış anlaşılma var. Bu düzeldiğinde gerçekler anlaşıldığında Asım Şekip yine ailesi için ruhsuz bir adam olarak bir çuval inciri berbat etmiş olacak. Akbaba gibi Sude sırıtıp geziniyor ortalıkta, planının kusursuz işlediğinden mutlu mesut bir hali var. Bakalım ne zamana kadar sürecek bu durum.

Özge Gürel’in kamera karşısındaki rahatlığını, oyunculuğunu çok sevdim ben, daha önce Kızım Nerede dizisinde yine baş roldeki kaybolan kızı canlandırmış, Muhteşem Yuzyılda ve Huzur Sokağı’nda oynamış. Oradaki rollerini bilmiyorum. Kızım Nerede’yi seyretmiştim ama orada pek dikkatimi çekmemişti oyunculuğu burada sanki kendine güveni daha çok yerine gelmiş ya da ben yeni fark ettim.

Bu akşam Mira’nın annesinin damarı üstündeydi, o zaman çok çirkin ve çekilmez oluyor bence. En son sahnelerde abisi yaralanmış bir adama davranışları hiç hoş değildi. Çok merhametsizceydi. Kıskançlık insanın sevdiğinde her zaman bu kadar ön planda olmaz. Hele Ada ve Yaman’ın arasında gerçekten ne olduğunu biliyorken yaptığı saçmalık.

Orkun da salaklığının kurbanı oldu. Kötü olmadığı zaman tüm duvarları inik, salağın önde gideni oluyormuş demek ki. Başka bir özelliği yokmuş.

Eylül de bencilliğini kıramadı bir türlü, babasının ne kadar üzüldüğünü görmesine rağmen konuşmaya şahit olmasına rağmen gidip şu kadını kendi eve getirebilir, gönlünü alabilir ama hiç oralı olmuyormuş gibi görünmesi tam bir taş kafalı hareketi.

Ben bu dizi de Yaman karakterinden abisini daha karizmatik buluyorum. Umarım rolü çabuk bitmez. Hikaye de hapisten çıktıktan sonra çocuk hayatına iyi bir yol çizmeye çalışıyor ama onunda geçmişinden gelen çıkıntılar rahat bırakmıyorlar. O uyuz Ayşe ona da bulaştı. İşinden belki o yüzden oldu. Bilemedim belki kaçırdım orasını ama önemli değil Selim ona onların o gıcık dünyasından uzakta belki daha sakin bir iş bulur.

Selim ve Kenan saldırıya uğrama sebebi, Selim’e göre baktığı son dava ile ilgili ancak anlaşılan Kenan da tanıyor o şirketi, bakalım neler çıkacak altından bu işin de.

Güzel günlerde görüşelim efendim.

Saygılarımla,

Zuhal Özden