Medcezir, Tv Rehberi

Zuhal Özden: Medcezir 18. Bölüm

Medcezir 18.Bölüm Manga Dursun Zaman Şarkı Sahnesi
Medcezir 18.Bölüm Manga Dursun Zaman Şarkı Sahnesi

Orkunç yine yapacağını yaptı, katil dönüp dolaşıp mahalleye geri gelirmişmiş, lan oğlum katil varsa o da sensin, hayret bişe babası öldü millete rezil oldu hala akıllanmadı.

Rezilliği ortaya çıktığı zamanda millet onu taktir edecek sandı galiba ben ne yaptım diyeceği yerde tutmuş babasına kızıyordu. Adam öldü hala başka kafa yaşıyor.

Yaman bir süre Mira ile ilişkisine ara vermeye karar verdi. Haklı da Mira’nın yaptığını hazmetmesi kolay değil bence kararında çok haklı. Hala kendisini bir bok sanıyor Ayşe ne olursa olsun iş yapmak istiyorum çalışmam lazım gidecek yerim yok diyor Mira hanım ama baba çevremize sokmamız doğru mu diyor. Yaşadıkları yerde sanki kendileri mükemmeller sanki annesi çirkefin önde gideni. Kocasına büyük kazık attı hala vıdı vıdı ötüp duruyor. Küçük kız kardeşi bile geleceğin gerzeği olarak yetişiyor.


Kendi boktan dünyalarında Yaman eteğindekilerden kurtulup hayatını yeniden kurmaya çalışıyor. Bakalım neler olacak. Orkun salağı başına bela olacak mı.

Eylül, Mert’e haksızlık ediyor, Mert de saf aşık, başkası olsa kendine hakaret sayar ama o Eylül’ü kaybetmemek için kabul etti ne söylediyse.

Güzel günlerde görüşelim efendim.

Saygılarımla,

Zuhal Özden

3 thoughts on “Zuhal Özden: Medcezir 18. Bölüm

    1. pardon yanlış görsel gönderdimn kazak tomy hilfiger. hatta 16. bölümde de vardı

  1. Mrb 18 bölümde morkta oldukları zaman selimin üzerindeki trençkot hangi marka acaba bide eyllülün cenazede taktığı gözlüklerin markasını ögrenebilirmiyim

Comments are closed.