Medcezir, Tv Rehberi

Zuhal Özden: Medcezir 15. Bölüm

Geçen gün yolda yürürken yanımdan geçen kadın telefonda arkadaşına, sevgilisi herhalde bir adamdan bahsediyordu. Adam üç sene önceki kız arkadaşını İstanbul’a gelince evine almış, telefonda, bir de üç sene önce ayrıldığı kız arkadaşını evine almış, neden sende kalıyor dedim, etrafına baktı şöyle bir onu söyledikten sonra efendim dedi ataerkil bir toplummuşuz biz, ne yapsın mış kızı sokağa mı atsın mış?

Yaman da o fettan eski kız arkadaşının kendisini maymun gibi oynatmasına izin verdi bu akşam öbür safkoloz da geçen sefer de sanki Tozludere’nin namusu Yaman’dan soruluyor üstelik abisinin eski kız arkadaşı ona neyse hamile diye erkekten hesap sordu aldırması için biriktirdiği parayı vermeyi göze aldı belki de verdi şimdi de o kız gel evde babamlar da olmayacak soru sorma lütfen gel diyor kapatıyor o dallama Yaman da peki diyor. Sonra Mira kızınca mal mal bakıyor.

Gerçi Mira’nin anne damarı ortaya çıktı. Kızınca annesinin tövbe yarabbim orospu yanı ortaya çıkacaksa Yaman’ın çok çekeceği var daha.

Son sahnede tam şarkıya yaraşır arabesk görünümdeydi hani slowmotion bir ayrılış gördük omuzlar çökmüş başlar önde omuzlar hafif yandan kaydı falan.

Allah’ı var Serenay Sarıkaya’nın sesi çok güzel, şarkıyı tanımadım bile başlangıçta öyle dinledim vay be sesi güzelmiş diyerek. Orjinali çalmaya başlayınca he bu şarkıymış dedim.

Benim sevgili karakterim Sedef fena çuvalladı bu akşam ama olsun o yine toparlar kendini çekip giderse var ya bilemiyorum çok üzülürüm.

Güzel günlerde görüşmek dileğidir.

Saygılarımla,

Zuhal Özden