Tv Rehberi

Zuhal Özden: Kaçak 19. Bölüm

Bu akşam çok sıkıcıydı ve işkence sahneleri fenaydı böyle sahneleri hiç sevmiyorum. Diziyi ara ara seyrettim.

Merve saçmaladı bence, Serhat’ın çocuğu öldürülürken, öldürülmeye götürülürken kılı bile kıpırdamamıştı. Kalktı babamı sizin yüzünüzden tutukladılar yardım edin diye ayaklarına gitti çok saçmaydı bence çok acemice davranıp bir de telefonla konuşurken adamı atladı babacım diye. Bu adam mafyanın lideriydi tek başına mıydı bu kadar yalnız mıydı. Etrafındaki insanlar postahane memuru efradı gibi nasıl kaldı bu mümkün mü? Çok saçmaydı işin özü bu bölüm.

Mafya lideri bir ailenin içinde büyümüş insanlar bu kadar salak davranmaz ayrıca bu ailedeki en soğuk kanlı insan Merve’ydi şimdi tam tersi zırvalıyor. Etrafında hiç mi adam kalmadı. Kaçırılması falan adamları öyle kek gibi duruyor tereyağından kıl çeker gibi adamı çıakrıp götürüyorlar yuh artık.

Erkan artık konuşmalarıyla falan iyice piskopata bağladı. Güçlendikçe mantıksızlaşıyor. Rusyalıyı saf dışı bırakmayı düşünüyorlar baba oğul ama bence dünyada ağ kurmayı başarmış birini o kadar kolay alt edeceklerini hiç sanmam.

Nurgül kötü bir oyuncu, ona da bugün zor sabrettim. Yürüyüşü robot gibi bakışları ağlaması, saçını düzeltmesi. Bilmiyorum belki dizinin topyekünü sinir bozucu olduğu için her şey beni kıl etti.

O da yavaş yavaş Ertan’ın ne kadar gelir gider akıllı kötücül biri olduğuna şahitlik etmeye başladı. Paragöz teyzesi eski Türk filmlerinden çıkmış halinden silkindi bu aralar daha gerçek insan görünümünde, onun etkisinden kurtulursa belki gerçekleri daha net görecek Nurgül.

Güzel günlerde görüşelim efendim.

Saygılarımla,

Zuhal Özden