Tv Rehberi

Zuhal Özden: Güneşi Beklerken 27. Bölüm

Bu Jale kadını ne haltlar karıştırıyor acaba? Karşısında oturan kapşonlu genç biriydi, bize sanki Aksel mi Kerem mi şeysi verilmek istendi herhalde ama hiç biri değil? Bu genç Cıhan’ın başka birinden oğlu falan olmasın ya da Jale’nin Cıhan’dan çocuğu mu acaba? İyileşmiş, temizlenmiş onu bekliyormuş, güneş falan dedi. Güneş operasyonu der gibi. Durun bakalım neler olacak, haydin hayırlısı.

Demet, Cıhan’la dışarı çıktıktan sonra sanki vicdanını rahatlatmak için Tülin’le konuşmak evine gitti. Bence gereksiz bir hareketti ağzının payını da aldı. İş yerinde onun üstünde biri o kadar samimi değiller bence hiçte üstüne vazife değil, ayol benim annem bile karışamaz kocamla aramdakilere hayret bişe Demet de kimmiş hayreti Betül.

Aksel fena yakalandı, artık kuyruğu kısıldı bir süre hareket edemez.

Ben bu Uğur’u anlamadım. İki taraflı mı hareket ediyor yoksa onun Aksel’e bilgi verdiğinden Kerem’İn haberi var mı. Hem Kerem’in babası duysa Aksel için çalıştığını onun kesin canını okur nasıl cesaret edip ona Kerem hakkında bilgi veriyor o da enteresan.

Zeynep’in aşkı menzilini bulunca ne kadar tutkulu bir kadın oldu. Kerem’e söyledikleri aslında tam karakterine uygun şeylerdi. Seninle savrulmak istiyorum dedi.

Melis’le acayip farklılar, sinsi ve renksiz biri o, Zeynep net. Babası hakkında olanları Melis’in tavrını öğrenince bence arkadaşlıkları da sekteye uğrayacak, Zeynep’in ona gösterdiği sadakati asla hak etmiyor Melis.

Barış ise Kerem’i dört bir yanından bağlıyor ama onun bu durumu da kısa sürecek çünkü hiç bir erkek kendisine ilgi gösteren kadına kayıtsız kalamaz o da diğer kızın yoluna girecek kesin.

Güzel günlerde görüşelim efendim.

Saygılarımla,

Zuhal Özden