Sinema

THE HEAT / Ateşli Aynasızlar 9 Ağustos’ta gösterime girecek

The-Heat-Atesli-Aynasızlar-9-Ağustosta-gosterime-girecek

The-Heat-Atesli-Aynasizlar-poster-afis

THE HEAT

Ateşli Aynasızlar

Yönetmen: Paul Feig

Oyuncular: Sandra Bullock, Melissa McCarthy, Demian Bichir, Marlon Wayans

Görüntü Yönetmeni: Robert D. Yeoman

Senaryo: Katie Dippold

Müzik: Michael Andrews

FBI Ajanı Sarah Ashburn (Sandra Bullock) ve Boston polisi Shannon Mullins (Melissa McCarthy) asla bir araya gelmemesi gereken insanlardır. Fakat bir uyuşturucu baronunu yakalamak için aynı görevde yer almak zorunda kalırlar. Ve macera başlar…

ATEŞLİ AYNASIZLAR filminin yönetmenliğini Bridesmaids (Nedimeler) filminin de yönetmeni olan Emmy® adayı Paul Feig üstlenmiş. Başrollerinde Oscar® ödüllü Sandra Bullock ve daha önceden Oscar® adaylığı bulunan ve CNBC-e’de yayınlanan Mike & Molly dizisindeki rolüyle 2011’de En İyi Kadın Oyuncu dalında Emmy ödülü alan Melissa McCarthy yer alıyor.

The-Heat-Atesli-Aynasızlar-9-Ağustosta-gosterime-girecek

“Ashburn’ün FBI ajanı olarak sağladığı başarı, işine olan sevgisi ve çevresiyle sıfır ilişki içinde olmasıyla orantılı. FBI’da saygı duyulan fakat hiçbir zaman takım arkadaşı olamayan soğuk bir kadın. Ağzını her açtığında çevresindeki insanlar üzerinde kasırga etkisi yaratıyor.” diyor Sandra Bullock.

the-heat-atesli-aynasizlar

Melissa McCarthy canlandırdığı Mullins karakteri için “Havlayan köpek ısırmaz sözü Mullins için söylenmiş. Boston sokaklarında büyüyen Mullins suçun nereden geleceğini kestirebilecek kadar zeki. Farklı bir tarzı olan polis ve kesinlikle Ashburn yang’se Mullins onun yin’idir.” diyor.

The-Heat-Atesli-Aynasızlar-9-Ağustosta-gosterime-girecek

Yönetmen Paul Feig: “Ashburn insanların beynine girmeye çalışırken, Mullins beyinlerini ezmeyi tercih ediyor. Tabii ki buna şaşırmıyorum, çünkü Ashburn büyük bir davayı çözüp terfi alma derdindeyken, Mullins Ashburn’un bölgesinden gitmesi için her şeyi yapmaya hazır. Ashburn ise yeni ortağı ve baş belası Mullins’in sokakları ezbere bildiğini ve bu durumun ona fayda sağlayabileceğini anlıyor. Tamamen birbirine ters bu iki karakter çekimlerde bile bizi kahkahalara boğdu. İzleyenler de bu zıtlığa çok gülecek.” diyor.

the-heat-atesli-aynasizlar

The-Heat-Atesli-Aynasızlar-9-Ağustosta-gosterime-girecek

Ateşli Aynasızlar izleyenleri “kahkahaya ve aksiyona” davet ediyor.

Filmin fragmanı: