Dizi Haber

Show TV’nin Yeni Dizisi: Saklı Kalan

Mehmet Ada Öztekin’in yönetmen koltuğunda olduğu dizide Küçük bir zaafın, köklü ve zengin bir ailenin bütün hayatını sonsuza kadar nasıl değiştirdiğini izleyeceğiz.

Dizinin oyuncuları ise, Muhammet Uzuner, Melis Birkan, Meral Çetinkaya, Burak Sergen, Özgür Çevik, Burak Sağyaşar, Neslihan Yeldan, Ceyda Olguner, Boglarka Csösz, Esra Ruşan.

Funda Alp’in senaryosunu kaleme aldığı “Saklı Kalan” dizisinin yapımcılığını ise Kemal Kurçer yapmakta. “Saklı Kalan” çok yakında Show TV ekranlarında.

Dizinin Konusu

Cevher Holding, ülkenin en büyük maden şirketlerindendir. Ailenin iki oğlundan küçük olanı Murat Cevher de bu holdingin patronudur… Annesi Sitare Hanım, eşi ve kızıyla sakin bir hayat yaşayan Murat Cevher, bir gün tesadüf eseri genç bir kadınla tanışır ve hayatı tamamen değişir… Bu genç kadına âşık olmasıyla, aslında bugüne kadar yaşadığı hayatın mutluluktan uzak olduğunu anlayacak olan Murat Cevher, aşkının bedelini çok ağır ödeyeceğini henüz bilmemektedir… Bir intihar, bir cinayet ve imkânsız bir aşk, tüm aile fertlerinin hayatını sonsuza dek değiştirecektir.