Magazin

Şafak Sezer Flash TV’nin bu haberine çok kızacak!

Şafak Sezer Ak Parti iftarında Başbakan’ın yanına gidip, elini öpmeye çalışınca ortalık karıştı.Gezi parkı’nda yaptıkları için Başbakan’dan özür dileyen Sezer’in sohbeti yaklaşık 5 dakika sürdü. Flash TV Ana Haber Bülteni’nin başarılı sunucusu Mustafa Yenigün, ana haber bülteninde, Şafak Sezer’in Gezi Parkı olaylarından haftalar sonra Başbakan Erdoğan’dan özür dilemesini çok sert şekilde eleştirdi.

Flash Tv haber spikeri “Şafak Sezer ilk önce dövdüğü set işçilerinden özür dilesin. Acaba yeni yapacağı sinema filmi için Kültür Bakanlığı’ndan para mı alacak?” dedi… Ve ekledi “Barış Manço’nuın sözleriyle son verelim bu habere … Dünya dönüyor dostlar, ben dönmüşüm çok mu?”

Şafak Sezer için atılan tweetler:

Rüstem Batum: Şafak Sezer niye diz çöküyorsun evladım? Çok kaliteli olmasan da iyi kötü oyuncusun,oyuncu siyasetçiye diz çöker mi?

Armağan Çağlayan: Bir insanın siyasi görüşünden dolayı “linç” edilmesini siz de saçma bulmuyor musunuz? Şafak Sezer istediği gibi düşünüp yaşayamaz mı?

Barbaros Şansal: #SafakSezer , @okanbayulgen programında aldığın mavi gözlük çerçevemi geri ver !

Onur Akay: Şafak Sezer’e kızmamak lazım Başbakan evde tuttuğu %50’yi adamın gişede sıfır çeken filmlerine yollayacaksa ekmek parası için dönmüştür.

Atilla Taş: Şafak Sezer Gezi olaylarında hesapta Beşiktaş’ta en önde direniyordu. Şimdi Bsşbakandan özür dilemiş, Harbiden Kolpaçino’ymuş adam.

Şafak Sezer‏: Bir insanı sevmek döneklikse Ben başbakanımı seviyorum Ne ak partiden anlarım Nede siyasetten … Kişileri sevmek emek ister.

dha