Fragmanlar, Sinema

Recep İvedik 4 Fragman

Şahan Gökbakar’ın serinin ilk filmini 2008 yılında çektiği Recep İvedik filminin 4’üncüsünün fragmanı bugün yayınlandı. Filmin birincisi vizyona girdiğinde ilk üç günde 791.536 kişi tarafından izlenmişti. Recep İvedik, Türkiye’de ilk 3 gününde en çok izlenen filmler arasında ikinci sıraya yerleşmişti.

Serinin son filmi Recep İvedik 4′ün fragmanı yayınlandı. Recep İvedik 4 vizyon tarihi ise 21 Şubat 2014 olarak açıklandı.

Yönetmen koltuğunda daha önce de olduğu gibi Togan Gökbakar var. Recep İvedik 4’ün çekimlerinin nerede yapıldığını merak edenlere hemen söyleyelim. Recep İvedik 4 İstanbul ve Maldivler’de çekildi. Çekimleri dört hafta süren filmin 20 günlük kısmı Maldivler’de gerçekleştirildi.  Çamaşırhane Film’in yapımcılığında vizyona girecek Recep İvedik 4’te birbirinden komik ve eğlenceli sahneler yer alıyor. İvedik’in İstanbul’da başlayan ve Maldivlerde ısssız bir adada katılacağı yarışmalardaki maceralarına kadar uzanan filmin fragmanını Şahan Gökbakar Twitter adresinden takipçileriyle paylaştı.

İşte Recep İvedik 4 Fragmanı

RECEP İVEDİK 4

21 ŞUBAT’TA SİNEMALARDA!


Recep İvedik seri filmlerinin dördüncüsünün fragmanı sinema izleyicisiyle paylaşılır paylaşılmaz milyonlar tarafından izlendi. Fenomen haline gelen ve izlenme rekorları kıran serinin yenisi Recep İvedik 4’ün fragmanı sadece üç günde üç milyon tarafından izlendi. Kısa sürede sosyal medyada en çok konuşulan konu olan fragman hakkında, filmin beklentiyi fazlasıyla karşılayacağına dair yorumlar yapıldı.
Togan Gökbakar’ın yönetmenliğinde, Çamaşırhane Film’in yapımcılığında 21 Şubat’ta vizyona girecek Recep İvedik 4’te, İvedik’in İstanbul’da başlayan maceraları, Maldivler’de ısssız bir adada katılacağı yarışmaya kadar uzanıyor ve izleyicisine yine kahkaha garanti ediyor.

KÜNYE

YÖNETMEN: Togan Gökbakar

OYUNCULAR: Şahan Gökbakar, İrfan Kangı, Barış Gül, Cem Korkmaz

SENARYO: Şahan Gökbakar

YAPIMCI: Emrah Çoban

 

SÜRE: 117 DK

YAPIM: ÇAMAŞIRHANE FİLM

DAĞITIM: TİGLON