Fragmanlar, Medcezir

Medcezir 61.Bölüm Fragmanı

Medcezir 61. Bölüm Fragmanı

Mira ve Yaman’ın büyük bir heyecanla başlayan sevgililer günü tatili ikisi için de unutulmaz olur. Yaman’ın Mira’ya günlerdir hazırladığı sürpriz hediye Mira’yı mutluluktan göklere çıkarır. Doktorundan aldığı habere rağmen, bu tatil aşkları için bir milat olacaktır. 

Yaman İstanbul’a döner dönmez mutluluğunu annesi ve Kenan’la paylaşır. Üçü zorluklarla geçen yılların ardından ilk defa tüm sorunlarından sıyrılıp bir aile olduklarının farkına varırlar. Koperlerin bu mutluluğunu Tozludere’de  sessizce izleyen gözler vardır.

Annesinin dönüşünü heyecanla bekleyen Mira, Orkun’un son kozunu da oynadığından habersiz, Yaman’la onu ayırabilecek her türlü tehlikeye karşı tetiktedir. Faruk’un Yaman’ın tarafında yer aldığını öğrenmesi ve Sude’nin sessizliği Orkun’un  daha cesur adımlar atmasına neden olur. Bu sefer oyununa Murat’ı da alet eder.


Yayın Günü: 20 Şubat Cuma
Yayın Saati: 20.30

Medcezir 61. Bölüm Fragmanı
Medcezir 61. Bölüm Fragmanı

Medcezir 61.Bölüm Fragman 2


Asım Şekip Kaya ile tekrar barışma fırsatı yakalayan Sude, Orkun yüzünden son şansını kaybetmemeye kararlıdır. Orkun’un tehdidine karşı çareyi yine Kenan’ı öne sürmekte bulur.  

Kenan içinde bulunduğu bataklıktan çıkmak için çırpınırken Sude’yi de yanına çektiğinde, Altınkoy ve Tozludere arasındaki uçurum hiç olmadığı kadar derinleşecektir…

 Medcezir 61.Bölüm Fragmanı İzle

2 thoughts on “Medcezir 61.Bölüm Fragmanı

Comments are closed.