Dizi Haber

Kudret Sabancı, Tozlu Yollar ile ekrana dönüyor

Tozlu-Yollar

Tozlu Yollar’a Kudret Sabancı dopingi

Türk televizyon tarihinde ilk defa bir dizinin finalini canlı yayınla ekrana getiren Kudret Sabancı, ekranlara Tozlu Yollar ile geri dönüyor.

İktidarı paylaşamayan hırslı kadınların mücadelesini, aşkın en acı hallerini dram dolu bir anlatımla ekranlara taşıyan Tozlu Yollar, 1960’lı yıllar Türkiye’sine de ışık tutuyor.

 

Kudret-Sabancı
Kudret Sabancı

 

Yönetmenliğini yaptığı Aşk ve Ceza, Binbir Gece, Aliye, Zerda gibi dizilerle 250 hafta üst üste açık ara birinci çıkarak bu alanda kırılması güç bir rekoru da elinde bulunduran Yönetmen Kudret Sabancı ile kadrosunu güçlendiren Tozlu Yollar her pazar saat: 20.00’de atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

 

Yepyeni bir enerjiyle izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan Tozlu Yollar’ın 4.bölümünde izleyenleri büyük sürprizler bekliyor.

 

Tozlu-Yollar

Başrollerini; Selda Alkor, Burcu Kara, Nihat Altınkaya, Sinan Albayrak, Seda Akman, Pamir Pekin, Asena Tuğal, Yıldırım Gücük, Ayçin İnci, Gülşah Şahin, Buse Varol, Burçin Bildik ve Yücel Erten’in paylaştığı, müziklerini Kıraç‘ın yaptığı Tozlu Yollar görkemli prodüksiyonu ile de göz dolduruyor.