Dizi Haber, Fragmanlar

Kanal D Yeni Dizisi Paşa Gönlüm Başlıyor

Başrollerinde Tarık Pabuçcuoğlu, Kerem Atabeyoğlu, Derya Alabora, Sema Keçik, İsmail Filiz, Can Nergis, Leyla Feray, Hazar Motan, Yalçın Seyhan, Mehmet Şeker, Elif Taş, Efe Cebeci ve Nilüfer Açıkalın ve Sezai Altekin yer aldığı mahalle komedisi Paşa Gönlüm yakında Kanal D ekranlarında.

Kanal D’nin yeni dizisi Paşa Gönlüm Konusu ise Şöyle;

Paşa Dede; aksi, huysuz ve de varlıklı bir ihtiyardır. Bu yalnız yaşayan dedeyi paragöz akrabaları bir türlü rahat bırakmazlar. Birbirlerine düşman iki aile olan bu akrabalar, Paşa Dede’nin mirasının peşindedir. Ancak evdeki hesap çarşıya uymaz. Bursa’daki mütevazı yaşantısını bırakmak zorunda kalan Türkan, İstanbul’a annesini bulmaya gelir. Ve genç kızın yolu hiç beklenmedik bir şekilde Paşa Dede ile kesişir. Paşa Dede, Türkan’a sahip çıkarken, akrabaları ise bu davetsiz misafirden bir an önce kurtulup paralara konmanın yolunu ararlar.

Ve Yeni Dizi Paşa Gönlüm 1. Fragmanı

Dizinin yapım ve oyuncu kadrosu ise

Yapım: D Productions
Yapımcı: E. Ayşe Durmaz
Uygulayıcı Yapımcı: Ebru Sakal
Yönetmen: Hamdi Alkan
Öykü: Gökhan Horzum
Tretman: Muharrem Buhara
Senaryo: Gökhan Horzum -Ekin Atalar
Görüntü Yönetmeni: Barış Yücel
Sanat Yönetmeni: Aynur Topalak
Yapım Koordinatörü: Osman Zormen
Müzik: Alp Yenier

Oyuncular: Tarık Pabuçcuoğlu (Mesut),Kerem Atabeyoğlu (Bahtiyar), Derya Alabora (Ayla), Sema Keçik (Necmiye), İsmail Filiz (Melih), Can Nergis (Fikret),Leyla Feray (Türkan), Hazar Motan (Elvan), Yalçın Seyhan (Vedat), Mehmet Şeker (Nurcan E.), Elif Taş (Nurcan K.), Efe Cebeci (Muhittin), Nilüfer Açıkalın (Nermin), Sezai Altekin (Paşa Dede),

One thought on “Kanal D Yeni Dizisi Paşa Gönlüm Başlıyor

  1. Umuyorum Soma olayı son olur ve gerekli önlemler alınır ve şartlar sağlanır. O zamandan beri dizi yayınlanmamakta ve unutukma riski var. Oyuncular genç ve hafızalarda kalmayabilirler. Kuzenler ve genç bayan arasındaki iletişim güzel 🙂 Ama kuzenler arasındaki çekişmenin galibi Melih olucak ve olmalı.

Comments are closed.