Dizi Haber

İşte Kanal D’nin Yeni Sezon Tüm Dizileri

Kanal D 2013-2014 sezonuna birbirinden iddialı 5 proje ile geliyor. Dizileri ve oyuncularıyla yeni sezonda da en çok reyting alan kanal olacak gibi.

Aslı Enver "Sırlar" dizisi ile Kanal D'de
Aslı Enver “Sırlar” dizisi ile Kanal D’de

SIRLAR  DİZİSİ
“Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinin başarılı yönetmeni Zeynep Günay Tan’ın yönetmen koltuğunda olacağı ve Mete Horozoğlu, Aslı Enver ve İlker Kaleli gibi başarılı oyuncuların yer alacağı “Sırlar” dizisi Eylül ayında Kanal D’de ekrana gelecek olan yapımlardan biri. Bir polis hikayesini anlatacak olan dizinin diğer oyuncuları bir kaç hafta sonra belli olması bekleniyor.

kivanc_tatlitugun_yeni_dizisi_kırımlı_seyt
Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Dizisi “Kurt Seyt”

KURT SEYT DİZİSİ
Son olarak “Kuzey Güney” dizisinde izlediğimiz Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde Farah Zeynep Abdullah ile birlikte rol alacağı “Kurt Seyt” dizisi yeni sezonun merakla beklenen dizileri arasında. Nermin Bezmen’in aynı adlı romanından dizi versiyonu yapılacak olan dizinin çekimleri Ekim ayında başlıyor. Dizinin 2014 yılının ilk haftalarda ekrana gelmesi planlanıyor.

fatih dizisi
Fatih Dizisi

FATİH DİZİSİ
“Fetih 1453″ filminin büyük başarısının ardından  dizi versiyonu yapılacak olan “Fatih” dizisi hikaye ve oyuncu kadrosuyla çok iddialı geliyor. Mehmet Akif Alakurt, Gamze Özçelik, Seda Akman, Hande Soral, Müjde Uzman, Birkan Sokullu ve Salih Bademci gibi birbirinden yetenekli oyuncuların yer alacağı ve Merve Girgin’in yöneteceği “Fatih” dizisinin yeni sezonda Salı veya Çarşamba günü ekrana gelmesi bekleniyor.

Burat Özçivit ve Fahriye Evcen Yeni Dizisi Çalıkuşu
Burat Özçivit ve Fahriye Evcen Yeni Dizisi Çalıkuşu

ÇALIKUŞU DİZİSİ

Başarılı yönetmen Çağan Irmak’ın yönetmen koltuğuna oturacağı ve Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz eserinden yola çıkılarak hazırlanan “Çalıkuşu” dizisinde başrolü Burak Özçivit ve Fahriye Evcen paylaşacak. Evcen’in ‘Feride’ ve Özçivit’in ‘Kamuran’ karakterine hayat vereceği dizinin çekimleri Ağustos ayında başlıyor.,

Hazal Kaya Yeni Dizisi Çalıkuşu
Hazal Kaya Yeni Dizisi A.Ş.K

A.Ş.K.  DİZİSİ
Faruk Turgut’un yapımcılığını üstleneceği, Ömür Atay’ın yönetmenliğini yapacağı ve Serdar Soydan ve Nuran Evren Şit’in senaryosunu kaleme alacağı “A.Ş.K.” dizisi Eylül ayında Kanal D’de ekrana gelecek. Başrollerini Hazal Kaya, Aslıhan Gürbüz, Nebahat Çehre ve Hakan Kurtaş’ın paylaşacağı ve Hazal Kaya’nın tenis hocası ‘Azra’ ve Aslıhan Gürbüz’ün ‘Şebnem’ karakterini canlandıracağı dizi yeni sezonun en iddialı projelerinden biri olarak gösteriliyor.