Dizi Moda

İntikam Kıyafetleri 34. Bölüm

 

İntikam, her bölüm dizi kıyafetleri ile Dizi Moda köşemizde yerini alıyor. Yağmur’un bıçaklanması ile son bulan 33. bölüm, hepimizin aklında soru işaretleri bırakmıştı. Yayınlanan 34. bölüm ise yeni soru işaretleri ile son buldu.

Dizi Moda köşemizde bizim merak ettiğimiz ise elbette İntikam kıyafetleri oldu.

Yağmur, bıçaklandıktan sonra hastaneden çıkarken rahat kıyafetleri tercih ediyor ve bu tercihi Nike’dan yana oluyor.

İntikam Yağmur ( Beren Saat ) Kıyafetleri
İntikam Yağmur ( Beren Saat ) Kıyafetleri

Yağmur ( Beren Saat ) hastaneden çıktıktan sonra Arsoy’ların evine yerleşiyor. Yağmur’un akşam yemeğinde tercih ettiği mavi gömleği Gucci marka, pantolonu ise Mavi jeans. Yağmur’un giydiği kot pantolon şuan Mavi’de online satışta ve fiyatı 119.99 TL. Satın almak için tıklayın!

İntikam Yağmur ( Beren Saat ) Gömleği ve Pantolonu
İntikam Yağmur ( Beren Saat ) Gömleği ve Pantolonu

Aslı, Yağmur’u Arsoy’ların evinde görünce oldukça üzülüyor. Her şeyin yeni başladığını söyleyen Aslı’nın bundan sonra neler yapacağını bilemiyoruz ama giymiş olduğu elbiseyi biliyoruz. Aslı’nın siyah tül detaylı elbisesi Twist marka. Şuan online satışı bulunan elbisenin fiyatı 117.00 TL. Satın almak için tıklayın!

İntikam Aslı Kıyafetleri - Aslı Elbisesi Twist Marka
İntikam Aslı Kıyafetleri – Aslı Elbisesi Twist Marka
İntikam Aslı Elbisesi - Twist
İntikam Aslı Elbisesi – Twist

Kış alışverişi yapmayı düşünen birçok kadın Şahika’nın giydiği beyaz kazağı merak etmiş olabilir. şahika’nın kazağı Machka marka ve fiyatı 455.00 TL. Satın almak için tıklayın! 

Şahika’nın pantolonu ise İpekyol’dan.

İntikam Şahika Kazağı - Machka Marka
İntikam Şahika Kazağı – Machka Marka
İntikam Şahika Pantolonu İpekyol
İntikam Şahika Pantolonu İpekyol

Cemre, İntikam’da kıyafetleri ile gençlerin özellikle ilgisini çekiyor. 34. bölümde tercih ettiği yelek ve pantolon I Love Fashion Paris’e ait. Cemre’nin çantası ise Mehry Mu.

İntikam Cemre Kıyafetleri - I Love Fashion Paris
İntikam Cemre Kıyafetleri – I Love Fashion Paris

Dizinin I Love Fashion Paris tercih eden tek ismi Cemre olmuyor. İntikam dizisinin gizemlerle dolu kadını Dicle de 34. bölümde  I Love Fashion Paris bluzu ile karşımıza çıkıyor. Kıyafetini tamamlayan ceketi İpekyol, bluzu ile uyum içinde olan çantası ise Mehry Mu. Çanta meraklıları 2013 Mehry Mu çanta modellerine göz atmak için tıklayabilir.

İntikam Dicle Kıyafetleri
İntikam Dicle Kıyafetleri

İntikam’da kıyafetleri ile dikkat çeken erkek karakter Hakan, 34. bölümde bordo yeleği ile erkek izleyicilerin yine takibinde. Hakan’ın bordo yeleği Beymen Club marka. Fiyatı 545.00 TL’den 381.50 TL’ye inmiş olan yeleği satın almak için tıklayın! 

İntikam Hakan Yeleği Beymen Club
İntikam Hakan Yeleği Beymen Club

Hakan, Beymen Club marka yeleğin altına Mavi marka kot pantolon tercih etmiş. Şuan online satışı bulunan jean pantolonun fiyatı  159.99 TL. Satın almak için tıklayın!

İntikam Hakan Kıyafetleri
İntikam Hakan Kıyafetleri

Dilerseniz son olarak Şahika’nın triko elbisesi ile yazımızı sonlandıralım. İntikam 34. bölümde Şahika’nın giydiği elbise Park Bravo. Şuan online satışı bulunan elbisenin fiyatı 111.00 TL. Satın almak için tıklayın!

İntikam Şahika Elbisesi Park Bravo
İntikam Şahika Elbisesi Park Bravo
İntikam Şahika Triko Elbise Park Bravo
İntikam Şahika Triko Elbise Park Bravo