Dizi Moda

İntikam 1. Bölüm Kıyafetleri

İntikam ilk bölümü ile oldukça sevildi ve bu yılın en çok izlenen dizilerinden olacağının sinyalini verdi.

Dizide hepimizin dikkatini çeken ve merak ettiği ise birbirinden güzel kıyafetler oldu. Beğendiği kıyafetlerin kimlere ait olduğunu öğrenmek isteyenler, doğru adrestesiniz!

Elbette en çok merak edilen Yağmur karakterini canlandıran Beren Saat kıyafetleri oldu. Dizinin açılış sahnesinde yanları dantel işlemeli kırmızı elbisesi ile Beren Saat oldukça güzeldi. Bu kırmızı elbise daha öncede yazmış olduğumuz gibi Özgür Masur’a ait. Beren Saat özel davetlerde Özgür Masur kıyafetlerinden vazgeçememiş. Diğer davette giydiği lacivert elbise de yine Özgür Masur koleksiyonundan.

Beren Saat Kırmızı Elbise
Beren Saat Kırmızı Elbise

Beren Saat günlük kıyafetlerinde ise tercihlerini Beymen Club’dan yana yapmış. Siyah ceketi şuan Beymen Club’da satışa, fiyatı ise 262.50 TL. Siyah ceketi satın almak istiyorsanız tıklayın!

İntikam Yağmur Siyah Ceket
İntikam Yağmur Siyah Ceket

Açık renk ceketi ve içine giydiği kazak, gömlek kombini yine Beymen Club. Kazak şuan Beymen Club’da satışta, fiyatı ise 141.00 TL. Beğendiyseniz satın almak için tıklayın! Krem rengi ceketi online satışta görünmüyor dilerseniz aynı modelin mavi rengini satın almayı tercih edebilirsiniz.  Fiyatı 315.00 TL olan ceketi satın almak için tıklayın!

Beren Saat Kıyafetleri
Beren Saat Kıyafetleri

Siyah ceketi ile kombinlediği yeşil çantası ise Gucci marka.

Beren Saat Kıyafetleri
Beren Saat Kıyafetleri

Beren Saat kadar Şahika karakterini canlandıran ve oldukça güçlü bir kadın olarak gördüğümüz Arzu Gamze Kılınç da kıyafetleri ile büyüledi. Açılış sahnesinde siyah uzun elbisesi Elif Cığızoğlu tasarımı. Kırmızı renkte vücut hatlarını ortaya çıkaran, kolları dantel elbise ise Begüm Salihoğlu tasarımıdır.

Aslı karakterini canlandıran Ezgi Eyüpoğlu’nun canlandurdığı Cemre ise nişan töreninde giydiği elbisesi ile oldukça beğenildi. Eğer elbiseyi beğendiyseniz tasarımın A46&Tuvanam olduğunu söyleyelim.

Ezgi Eyüboğlu Kıyafetleri
Ezgi Eyüboğlu Kıyafetleri