Tv Rehberi

Fırıldak Ailesi Yeniden Ekranlarda

Türkiye’nin yetişkinlere yönelik ilk yerli animasyon çizgi dizisi Fırıldak Ailesi ekranlara geri dönüyor.

Fırıldakların birbirinden renkli maceraları, 3 Şubat Pazartesi’den itibaren TV2’de erkana gelmeye başlıyor.

Ünlü dizi yeniden ekranlara dönüyor

Fırıldak Ailesi TV2’de Başlıyor

Yapımcılığını Grafi2000 Prodüksiyon’un kurucusu Varol Yaşaroğlu’nun üstlendiği ünlü animasyon dizisi Fırıldak Ailesi, TV2 ekranlarında başlıyor.

“Dünya dursa da onlar döner” sloganıyla yayınlanan dizinin 2. sezonu, Sabri, Yıldız, Dürdane, Afet, Zeki ve Tosun’dan oluşan orta sınıf bir Türk ailesinin satirik parodisi olarak yeni bölümleriyle ekranlara geliyor.

Fırıldak Ailesi’nin 2. sezon ilk bölümünde;

Fırıldak Ailesi fertleri, ünlü lüks turistik yolcu gemisi Cruise’da seyahate çıkar. Eğlenceli başlayan gemi yolculuğu, Sabri’nin dümenin başına geçmesiyle birlikte bir anda kabusa döner. Fırıldakların babası Sabri, batmaz denilen gemiyi tek bir hamlesiyle sulara gömünce batan gemiden kurtulmaya çalışan insanlar arasında filika kapma yarışı başlar. Bu sırada Fırıldaklar ise kendilerini bir anda Life of Pi’nin filikasında bulur. Filmdeki kaplan Richard Parker’ın da filikada olduğunu gören Fırıldak Ailesi, kaplanla ilgili farklı planlar peşindedir.

 

Fırıldak Ailesi, 2. sezon yeni bölümleriyle (haftanın dört günü) Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe, saat 20.00’de TV2’de.