Dizi Haber

Ve Emir’in Yolu Son Buldu

Bir süredir devam edip etmeyeceği konuşulan Emir’in Yolu dizisinde sona gelindi. Med Yapım, ödemelerin yapılmadığı gerekçesi ile geçen hafta çekimlerini durdurduğu diziye son verme kararı aldı.

Twitter üzerinden Ahu Sungur sevenlerine şöyle veda etti:

Uzun zaman önce bir serüvene çıktık.. Bu serüvenin baş kahramanları iki genç oyuncuydu.. Hazal ve Çağatay.. Müthiş bir uyum sağladılar. Kimselerin kolay kolay elde edemeyeceği bir uyum.Adeta sihir gibi… Bizler o yakalanan sihiri göstermeye çalıştığımız performanslarımızla biraz daha süslemeye çalıştık. Acısıyla, tatlısıyla çok uzun bir zaman dilimini paylaştık Her oyuncuya, her ekibe nasip olamayacak kadar çok ilgi ve sevgi kazandık. Bunun için Allah’a şükrediyorum Proje özeldi fakat bu projenin seyircisi de çok özeldi.. Sevdiler, desteklediler, kızdılar, isyan ettiler ama en önemlisi sahip çıktılar. Bitsin diye haykıranlar bile içlerindeki kocaman sevgiyle yaptılar bunu biliyorum ve bu son derece saygı duyulacak bir durum. Her birine ufacık bile hakkım geçtiyse hakkımı helal ediyorum.. Hepsinin bahtı, şansı, yolları açık olsun. Bizleri izleyen, seven yada sevmeyen tüm seyircimize sonsuz teşekkürler.Allah tekrar farklı projelerde sizlerle buluşmayı nasip etsin. 

Aysun karakterine can vermeye çalıştım.. İnşallah can katacağım daha çok karakter girer hayatıma.

Hoşçakal ‘Adını Feriha Koydum’ hoşçakal ‘Aysun’ hoşçakal güzel ekip.. Yeni başlangıçlar olmazdı, vedalar olmasa Efsanemize iyi bak güzel seyirci.. Hafızalarınızın, yüreğinizin en güzel yerinde saklayın bizleri. Hepiniz teker teker sağolun.

Dizin başrol oyuncularından Gizem Karaca ise Twitter hesabından sevenleri ile vedalaştı:

Cok buyuk kitlesi ve seveni olan kısa sure olsa da bi dizide oynamak benim icin zevkti. Cok guzel dostluklar kazandim. Emegi gecen herkese tesekür ederim!

 

One thought on “Ve Emir’in Yolu Son Buldu

Comments are closed.