Dizi Haber

ARRESTED DEVELOPMENT, 7 yıl sonra geri dönüyor!

ARRESTED-DEVELOPMENT-7-yıl-sonra-geri-donuyor

Son 30 yılın en iyi komedisi olarak nitelenen, ancak üçüncü sezonunda yayına veda eden kült dizi ARRESTED DEVELOPMENT, 7 yıl sonra dördüncü sezonuyla Netflix’te yayına başlıyor. Sırada sinema filmi de var!

ARRESTED-DEVELOPMENT-7-yıl-sonra-geri-donuyor

2003’te yayına giren ve CNBC-e’de zevkle izlediğimiz Arrested Development,  babası hapse giren Michael Bluth’ın “işlevsiz ve şımarık ailesi” ile olan mücadelesini anlatırken dönemin Bush yönetmiyle de tatlı tatlı dalgasını geçiyordu. Düşük reyting gerekçeiyle yayınına son verilen dizinin fanları ısrarlı takiplerini sürdürdü ve dizi yedi yıllık aradan sonra 26 Mayıs’tan itibaren onbeş bölümlük dördüncü sezonuyla Netflix’te yayına giriyor. Çok yakında sinema filmi de beyaz perdede olacak.

Arrested Development dördüncü sezon tanıtımı:

 

Dizinin yaratıcısı Mitchell D. Hurwitz, dizinin muhteşem oyuncu kadrosunu yeni sezon ve sinema filmi için yeniden biraraya getirirken çok zorlanmış.

İşte “işlevsiz” Bluth Ailesi:

ARRESTED-DEVELOPMENT-7-yıl-sonra-geri-donuyor ARRESTED-DEVELOPMENT-7-yıl-sonra-geri-donuyor ARRESTED-DEVELOPMENT-7-yıl-sonra-geri-donuyor ARRESTED-DEVELOPMENT-7-yıl-sonra-geri-donuyor ARRESTED-DEVELOPMENT-7-yıl-sonra-geri-donuyor